Розумні суботи: Анатомія бренда Nadi Renardі

від | 05.12.2018 | The Devochki PRO

Час читання: ( Кількість слів: )

Наші друзі з Nadi Renardi продовжують “Розумні суботи” у шоурумі на Сагайдачного, 12 і вже 8-ого грудня відбудеться зустріч засновницю бренда Nadi Renardi – Надією Тепляковою.  Надія розкаже про те, як створити бренд одягу в Україні та як не з’їхати з глузду і побудувати бізнес для себе, а не себе для бізнесу.
Про що будемо говорити:
– Ноги, крила… Головне – хвіст! Анатомія Nadi Renardi від картинки в голові до чека за продану сукню.
– Лідер, власник, керівник – у чому різниця, ким бути і чи можна поєднувати.
– Бізнес – це про людей.
– Управління командою (і це солодке слово «делегування»).
– Клієнти з любові. Нетворкінг та антикризові комунікації.
– Битва титанів: маркетинг vs продажі.
– Перестрибнути прірву на 98% або чому диявол в деталях.
– Чи є життя після факапів.
“Розумні суботи” – благодійний проект. На лекції Надії можна зробити внесок на користь фонду “Допомога заради майбутнього”, який допомагає передчасно народженим малюкам у відділенні неонатології 2Охматдит”. Мінімально сума внеска – 200 гривень, максимально – на ваш розсуд.
Старт о 16-00
Орієнтуємося на 2,5 – 3 години з перервами на каву.
Попередня реєстрація обов’язкова. 
Кількість місць обмежена!

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!

Новини

Дівчина говорить