Подкаст Чому їй не байдуже
Подкаст Чому їй не байдуже

Подкаст, де ми говоримо про жінок, які допомагають іншим жінкам, та про жіночі громадські організації, які відстоюють права жінок. Жінки вміють об’єднуватися та разом протистояти новим викликам, важливу роль у цьому відіграють жіночі ГО. Їхні очільниці та членкині — справжні лідерки, яким є що розповісти та поділитися з іншими.

Чому їй не байдуже

Сезон 1 (2023)

Подкаст Чому їй не байдуже

Новий епізод

08 Ксенія Букшина та Оксана Павленко

про створення «Так Штаб» та необхідність сестринства для жінок

У восьмому епізоді подкасту «Чому їй не байдуже» Оксана Павленко говорить із Ксенією Букшиною про створення гуманітарного центру «Так Штаб» та плани на майбутнє. Ксенія розповідає про досвід співпраці з громадськими організаціями та важливість сестринства.

Подкаст Чому їй не байдуже
Подкаст Чому їй не байдуже

07 Ксенія Букшина та Оксана Павленко

про жіночі історії у медіа та небайдужість

У сьомому епізоді подкасту «Чому їй не байдуже» Оксана Павленко, головна редакторка DIVOCHE.MEDIA, говорить із Ксенією Букшиною з медіаплатформи W2U (Women to Ukraine) про табуювання проблем жінок, віктимізацію і нестачу історій жіночого лідерства у медіа.

06 Марія Тищенко

про важливість волонтерства, Резолюцію 1325 і бюджети участі

У шостому епізоді подкасту «Чому їй не байдуже» ми продовжуємо розмову з Марією Тищенко, виконавчою директоркою ГО «Поруч» , почесною докторкою Університету Мальме. Марія розповідає про «Школу волонтера», яку організація запустила ще у 2014 році, Резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека», що дає жінкам право і доступ до влади та ухвалення рішень, а також ділиться порадами для молодих громадських організацій. 

Подкаст Чому їй не байдуже

05 Марія Тищенко

про роботу з вразливими групами населення та співпрацю з органами влади

У п’ятому епізоді подкасту «Чому їй не байдуже» ми говоримо з Марією Тищенко, виконавчою директоркою ГО «Поруч», почесною докторкою Університету Мальме. Марія розповідає про роботу з вразливими групами населення, науковий підхід у розв’язанні проблем та співпрацю громадського сектору з органами влади.

04 Юлія Спориш

про розвиток однієї з найпотужніших жіночих громадських організацій «Дівчата» та співпрацю з партнерами

У цьому епізоді ми продовжуємо розмову з очільницею ГО «Дівчата» Юлією Спориш. Вона розповіла про побудову ГО, різний досвід співпраці з іноземними партнерами та інсайти, які привезла з сесії комісії ООН зі становища жінок.

Дослідження «Жінки та стигма» 

Подкаст Чому їй не байдуже

03 Юлія Спориш

про проблему  відсутності комплексної сексуальної освіти у школах

У третьому епізоді подкасту «Чому їй не байдуже» ми говоримо із засновницею ГО «Дівчата» Юлією Спориш про необхідність сексуальної освіти у школах та досвід співпраці громадської організації з навчальними закладами. А також обговорюємо нове дослідження ГО «Дівчата», яке буде корисне і громадському сектору, й медіа.

Дослідження «Жінки та стигма» 

Подкаст Чому їй не байдуже

02 Катерина Черепаха

про гендерно зумовлене насильство під час війни

У другому епізоді подкасту «Чому їй не байдуже» ми продовжуємо розмову з Катериною Черепахою, президенткою організації «Ла Страда», про нові виклики перед жіноцтвом, які з’явилася після повномасштабного вторгнення росії в Україну.  Катерина Черепаха розповідає, що робити та куди звертатися постраждалим від домашнього і сексуального насильства та як громадські організації можуть допомогти жінкам.  

Подкаст Чому їй не байдуже

01 Катерина Черепаха

про діяльність однієї з найстарших громадських організацій в Україні «Ла Страда»

У першому епізоді подкасту «Чому їй не байдуже» ми говоримо з Катериною Черепахою, президенткою організації «Ла Страда», яка з 1998 року працює для забезпечення гендерної рівності та запобігання гендерно зумовленому насильству.

Подкаст Чому їй не байдуже

Ведучі подкасту

Ведучими та співавторками проєкту стали Оксана Павленко, головна редакторка і співзасновниця жіночого незалежного онлайн-журналу DIVOCHE.MEDIA, та Ксенія Букшина, директорка ГО «Інститут конструктивної журналістики і нових медіа», засновниця ГО «ТАК Штаб», що фокусується на допомозі жінкам-ВПО.

Подкаст Чому їй не байдуже

Ксенія БУКШИНА

Директорка ГО ТАК. Штаб

«Ми вже зараз думаємо, що цей подкаст нативно виросте в інші проєкти та колаборації між різними громадськими організаціями. Окрім того, ми хочемо показати зараз, як формується громадянське суспільство, як кожен та кожна може вплинути на процеси у ньому».

Подкаст Чому їй не байдуже

Оксана ПАВЛЕНКО

Головна редакторка

«На DIVOCHE.MEDIA ми вже довгий час працюємо з жіночими громадськими організаціями та надзвичайно захоплюємося їхньою роботою та вмінням реагувати на нові виклики. Минулого року ми запустили проєкт «Підмога» — каталог громадських організацій, тож подкаст став логічним продовженням роботи».

Не пропустіть нові епізоди

Перший сезон подкасту виходитиме протягом квітня на всіх платформах. Наразі вже доступний перший епізод на Spotify та Apple Podcasts.

Подкаст втілено в рамках проєкту «Підтримка жінок, миру та безпеки в Україні», що фінансується посольством Великої Британії в Україні.

Подкаст Чому їй не байдуже