Редакційна політика DIVOCHE.MEDIA

Редакційна політика DIVOCHE.MEDIA відображає нашу місію створення якісного та цікавого контенту для жінок, який відповідає найвищим стандартам журналістики й етики, та заснована на таких принципах:

Об’єктивність і достовірність

Ми надаємо об’єктивну та достовірну інформацію нашим читачкам. Дотримуємося високих журналістських стандартів і досліджуємо теми, що мають значення для нашої аудиторії. Наша читачка завжди на першому місці. Цінність для читачки — головний критерій під час вибору тем.

Незалежність

Для нас важливо залишатися незалежним медіа. Ми будемо зберігати незалежність від політичних та комерційних впливів.

Інклюзивність

Ми стежимо за тим, щоб наш контент був інклюзивним та репрезентативним для різних груп нашої аудиторії. Ми враховуємо різні культурні, етнічні та гендерні перспективи.

Суспільна відповідальність

Ми публікуємо матеріали на соціально важливі теми та підтримуємо ініціативи, які допомагають покращити життя нашої аудиторії та суспільства загалом.

Взаємодія з аудиторією

Ми відстежуємо відгуки нашої аудиторії та взаємодіємо з нею через соціальні мережі й інші канали зв’язку. Ми створюємо можливості для нашої аудиторії ділитися своїми думками та ідеями.

Повага до джерел та чужого контенту

Ми посилаємося на джерела та вказуємо авторство фото. Використовуємо тексти авторок лише за їхньої згоди. Редакція може не поділяти погляди авторок або героїнь інтерв’ю, опублікованих на сайті.

Захист приватності

Ми дотримуємося стандартів з охорони персональних даних та приватності наших авторок. Ми не будемо розголошувати особисту інформацію без згоди людини. Якщо у статті фігурують анонімні джерела, авторка може розкрити їх лише головній редакторці. Ми захищаємо свої джерела, якщо їм загрожує небезпека.

Антидискримінаційність

Ми проти будь-якої дискримінації, зокрема за ознаками статі, віку, походження або стану здоров’я.

Чесна реклама

Ми не публікуємо немаркованої, дискримінаційної та токсичної реклами. Ми відмовляємо рекламодавцям, якщо їхні принципи суперечать нашим.

Відкритість до співпраці

Ми працюємо з позаштатними авторками. Ви можете запропонувати тему матеріалу, написавши на імейл: divoche.media@gmail.com.

Ми відкриті до роботи з відповідальними брендами та компаніями, якщо ви маєте цікаву новину для нас або хочете разом зробити хороший комерційний матеріал, напишіть нам: divoche.media@gmail.com.

Використання матеріалів (об’єктів авторського права), розміщених на сайті DIVOCHE.MEDIA, дозволено тільки за попередньою текстовою згодою редакції.

У разі використання текстових матеріалів обов’язково вказувати гіперпосилання у вигляді: DIVOCHE.MEDIA (https://divoche.media) в першому абзаці копійованого матеріалу.

Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів. У разі повного або часткового цитування матеріалів із сайту DIVOCHE.MEDIA обов’язкове усне посилання (для теле- і радіопрограм) і письмове посилання (для друкованих видань).

Забороняється будь-яке використання фото-, відео-, аудіо-, графічних та інших матеріалів, розміщених на сайті DIVOCHE.MEDIA й у спеціальних проєктах DIVOCHE.MEDIA та DIVOCHE.MEDIA PRO, що належать виданню і третім особам.

У разі необхідності використання фото-, відео- й аудіоматеріалів користувачі зобов’язані заздалегідь отримати письмовий дозвіл редакції видання DIVOCHE.MEDIA на використання таких матеріалів.

Матеріали з позначкою promo публікуються на правах реклами.