Спільнота жінок, які цінують книжки

Книжковий клуб DIVOCHE.MEDIA

Книжковий клуб DIVOCHE.MEDIA щомісяця пропонує книгу для читання, авторкою якої є жінка. Книги будуть відібрані з урахуванням сучасних тенденцій та інтересів читачок.

Книжковий клуб DIVOCHE.MEDIA
Книжковий клуб DIVOCHE.MEDIA

Про клуб

Книжковий клуб DIVOCHE.MEDIA – це спільнота, що об’єднується навколо ідеї розвитку культури читання та популяризації жіночого письменства.

Щоб долучитися до книжкового клубу, необхідно підписатися на щомісячний платіж на сайті DIVOCHE.MEDIA від 100 гривень або стати підписницею на патреоні видання. Протягом доби після підписки на сайті ви отримаєте лист на пошту з посиланням на закритий канал клубу в телеграмі та анкетою на участь у найближчій зустрічі. 

Надалі ми хочемо робити й інші літературні заходи для наших підписниць: зустрічі з письменницями, читання та презентації книжок

Книжковий клуб DIVOCHE.MEDIA

Доступ до клубу

Підписка на щомісячний платіж на сайті або на патреон DIVOCHE.MEDIA від 100 гривень.

Книжковий клуб DIVOCHE.MEDIA

Для членкинь клубу

Доступ до закритого телеграм каналу та чату, спеціальні пропозиції від видавництв. 

Книжковий клуб DIVOCHE.MEDIA

Формат клубу

Книжковий клуб проводиться в онлайн та офлайн форматах. Всі події офлайн відбуваються у Києві.

Читаємо зараз

19 червня 2023 – онлайн / 22 червня 2023 – офлайн

«Тридцятий рік» Інґеборґ Бахман

Одна з найкращих книжок XX століття. Одна з найболісніших

Інґеборґ Бахман — одна з найвизначніших європейських письменниць 20-го століття. Її поетичні, прозові, драматургічні та інші твори ввійшли до золотого фонду сучасної австрійської та світової літератури.

Української, за підтримки Австрійського Бюро кооперації у Львові, у видавництві «Видавництво 21», вийшли три книги письменниці поетична збірка «Тінь моя» та дві збірки оповідань «Синхрон» та «Тридцятий рік» у перекладі доцента кафедри іноземних мов факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка Володимира Кам’янця.

«Сім представлених у циклі оповідань належать до найвагоміших текстів, написаних німецькою мовою після 1945 року. Більшість репрезентативних авторів повоєнних Німеччини й Австрії вдавались, за свідченнями деяких критиків, до пропагування міфу так званого невинного “хорошого німця”. Інґеборґ Бахман, на відміну від них, змальовує різні форми пасивної колаборації, пристосуванства й опортунізму, представляючи їх із перспективи повсякденної особистої відповідальності. Чи не вперше в повоєнному німецькомовному просторі на сторінках цієї збірки зазвучав ще й своєрідний феміністичний голос», — говорить Кам’янець.

Книжковий клуб DIVOCHE.MEDIA

Доєднуйтесь до спільноти DIVOCHE.MEDIA

Книжковий Клуб DIVOCHE.MEDIA створює спільноту людей, які цінують книжки та хочуть насолоджуватися їхнім читанням в компанії з іншими людьми. Це можливість познайомитися з новими автораками та ділитися своїми враженнями з іншими людьми, які мають схожі цінності.