Розумні суботи в Nadi Renardi: З чого зроблені DIVOCHE.MEDIA

від | Лис 19, 2018 | The Devochki PRO

Бренд Nadi Renardi продовжує розумні суботи – 24 листопада відбудеться зустріч із головною редакторкою сайту DIVOCHE.MEDIA Оксаною Павленко.
Оксана розкаже, як запустити і розвивати онлайн-ЗМІ та чому важливо постійно змінюватися і ловити хвилю. Про що дізнаємося:
– Як і навіщо запустили www.divoche.media.
– Етапи розвитку проекту, головні помилки, на яких навчалися.
– Чому іноді краще менше, але краще.
– Як заробляє онлайн-ЗМІ – що таке нативна реклама та кому вона потрібна.
– Які перспективи у нішевих ЗМІ.
Подія буде корисна для тих, хто хоче запустити своє медіа чи перебуває на першому етапі, а також для піарників та маркетологів.
Початок о 17:00, тривалість дві години. Місце: шоурум Nadi Renardi (Сагайдачного, 12)
Вхід: 250 гривень (кошти будуть переказані притулку для тварин “Сіріус”)
Реєструєтесь та отримаєте інструкцію щодо сплати.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!