Лекция DIVOCHE.MEDIA: Пиар fashion-событий как часть маркетинговой стратегии

від | Кві 4, 2017 | The Devochki PRO, Кар'єра

Как продвигать свой бренд с помощью событий, кого приглашать и как сделать, чтобы к вам пришли? Как заинтересовать СМИ и популярных блогеров? Как выделиться среди других брендов? Об этом и о многом другом расскажет одни из наших любимых лекторов – директор агентства маркетинговых коммуникаций Yummy BTL Яна Вуева.

Лекция пройдет 10-ого апреля, в 19:00, в Coworking 1900.

Лекция “Пиар fashion-событий как часть маркетинговой стратегии” будет полезна тем, кто занимается развитием своего бренда или магазина, а также тем, кто работает в пиаре.

Стоимость 300 грн. Для участников каталога: 250 грн. (с промокодом). Предоплата обязательна.

Встречаемся 10-ого апреля, в  Coworking 1900  (ул. Богдана Хмельницкого, 32).

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!