Oh, Sister! Вийшов фільм про українок від Нобелівської жіночої ініціативи

від | 19.12.2022 | Новини, Дивитися, Фемкульт

Час читання: ( Кількість слів: )

Шістнадцятого грудня відбулася прем’єра для широкого кола глядача документального фільму Oh, Sister!, знятого українською режисеркою Ганною Копиловою.

Oh, Sister! — це фільм про шістьох жінок, які стикаються з проблемами широкомасштабної російської війни і борються за мир, справедливість і свободу в Україні: правозахисниця, очільниця «Центру громадянських свобод», що отримав Нобелівську премію миру 2022 року, Олександра Матвійчук, керівниця благодійної організації «Мати та новонароджений», яка допомагає рятувати життя немовлят із тяжкими захворюваннями, Алла Мельничук, голова фонду «Птахи», волонтерка, яка займається постачанням тактичних медичних товарів, Тата Кеплер, провідниці поїздів «Укрзалізниці» Наталія Кудрич і Надія Жмиковська та командирка медичного взводу на передовій «Ластівка».

Фільм був створений на замовлення Нобелівської жіночої ініціативи у партнерстві з United for Ukraine, BMW Foundation Герберта Квандта, Brian Kelly, Tawakkol Karman Foundation та Gbowee Peace Foundation Africa-USA й розповідає про подорож трьох жінок-лауреаток Нобелівської премії миру — Таваккол Карман із Ємену, Джоді Вільямс із США та Лейми Гбоуї з Ліберії — до Кракова, Польщі, України (Львова) у червні 2022 року. Продюсером фільму виступила українська продюсерська компанія 23/32 Films.

Oh, Sister! проливає світло на історії жінок та розповідає про те, як українські жінки захищають основні права людини під час війни. Також стрічка показує, наскільки важливо заручитися підтримкою жіночих організацій в Україні та продовжувати чинити тиск на міжнародне співтовариство задля припинення війни та залучення жінок на всіх рівнях ухвалення рішень зараз та у можливий процес відновлення та перебудови.

На показі фільму, що запланований на 24 січня 2023 року в Осло (Норвегія) глядачі зможуть особисто поспілкуватися з лауреаткою Нобелівської премії миру Джоді Вільямс.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

У 2022 році у світі вбили найбільшу кількість журналісток за п’ять років — звіт Коаліції жінок у журналістиці

У 2022 році у світі вбили найбільшу кількість журналісток за п’ять років — звіт Коаліції жінок у журналістиці

У 2022 році було вбито найбільшу кількість журналісток за п’ять років, Іран став першою країною у світі за кількістю ув’язнених медійниць, а у Туреччині правозахисники зафіксували щонайменше 150 випадків тиску на...

Організаторів вечірок, на яких знущалися з дівчат, взяли під варту на два місяці без альтернативи внесення застави

Організаторів вечірок, на яких знущалися з дівчат, взяли під варту на два місяці без альтернативи внесення застави

Організаторів вечірок у Києві, на яких знущалися з дівчат, Андрія Ярину та його товариша Ярослава Домбровського взяли під варту до 1 квітня без можливості звільнення під заставу. Про це з зали Шевченківського райсуду Києва...