Ірма Вітовська зіграла головну роль в україно-італійська комедії

від | Тра 7, 2022 | Дивитися, Фемкульт

Час читання: ( Кількість слів: )

У травні в широкий італійський прокат виходить комедія україно-італійського виробництва від FILM.UA Group та Pepito Produzioni «Коза Ностра». Гангстерська сімейна комедія розповість про пригоди української заробітчанки Влади Кози, яка допомагає італійському мафіозі залагодити конфлікти із дітьми, спадкоємцями клану, і, як наслідок, повернути колишню могутність

Для режисера фільму Джованні Дота «Коза Ностра» стала дебютною повнометражною роботою. Фільмування відбулося в 2020 році в українських Карпатах, на Сицилії та в околицях Риму — у розпал пандемії COVID-19.

Сюжет кінокомедії розповідає про пригоди жительки карпатського селища Влади Кози. Дочка Влади переїхала на Сицилію. Отримавши звістку про народження онука, Влада вирішує їхати в Італію, аби допомогти доньці з вихованням. Та всі плани амбітної українки йдуть шкереберть, адже донька відмовляється від допомоги. Тож Влада вимушена влаштуватися на роботу до італійської родини, яка виявляється осередком справжньої мафії.

Кіно здебільшого знімалося в Італії, основний каст кінокомедії складається з італійських акторів, а головну роль зіграла українка – Ірми Вітовської.

«‎‎Для мене “Коза Ностра” — це великий досвід роботи в італійській команді: від підготовки та читки до зйомок. Та варто зазначити, що українська кіноіндустрія аж ніяк не гірша — часом італійці по-хорошому дивувалися рівню професійності наших творців. Звичайно не оминули увагою й війну в Україні — стан нашої країни бентежить. Тож я намагалася донести до італійців історичний контекст, аби усі правильно тлумачили хід подій. Нам бажали свободи. Італійці, у більшості — за нас. Наша комедія виходить дуже на часі. Попереду літо, яскрава українська жінка Влада Коза закохує у себе. Її вже полюбили в Італії — це було видно неозброєним оком, адже від журналістів так і сипалися питання щодо образу моєї героїні. Судячи з настроїв, італійська команда теж задоволена результатом і, переконана, глядачам стрічка точно припаде до душі», — поділилася враженнями акторка Ірма Вітовська.

В епізодах також побачимо емігрантку українського походження Юлію Соболь у ролі доньки головної героїні — Марії Спітоліні-Кози. Юлії прогнозують блискучу акторську кар’єру.  З італійською мовою Ірмі Вітовській допомогла перекладачка Уляну Федоряченко, яка теж з’явиться у фільмі.

 

 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!