Дружина командира «Азову» створила петицію із закликом вивезти людей із «Азовсталі»

від | Тра 6, 2022 | Новини, Війна в Україні

Катерина Прокопенко, дружина командира батальйону «Азов», створила петицію до ООН та Генерального секретаря Організації Антоніу Гутерреша. У ній вона просить посприяти вивезенню цивільних і військових із комбінату «Азовсталь».

Підписати на сайті Change.org.

У петиції закликають відновити засідання Генеральної Асамблеї ООН для розгляду гуманітарної ситуації в Маріуполі та ухвалити резолюцію з вимогою для росії забезпечити евакуацію всіх людей із «Азовсталі» на підконтрольну Україні територію або в треті країни.

«Цивільне населення, а також військовослужбовці, які захищають Маріуполь, виживають у нелюдських умовах: низка світових лідерів вже визнала дії країни агресора геноцидом українського народу», — йдеться в петиції.

«Люди помирають від того що у 2022 році немає антибіотиків, поранені гниють заживо. Вони помирають в агонії. Ви кажете, що наші хлопці – герої, але ви розумієте ціну цього героїзму? Поранені йдуть в бій тому що більше немає кому, тилова служба вже давно виконує геть не тилові задачі. Вони не мають там померти всі, щоб раз на рік ми приспускали прапор на їх честь. Вони достойні того щоб ви витратили свій час та допомогли їм вижити», – пише Катерина. 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!