Під час евакуації з «Азовсталі» окупанти розлучили матір з чотирирічною донькою

від | Тра 9, 2022 | Новини, Війна в Україні

У колоні з евакуйованими мешканцями Маріуполя до Запоріжжя прибула чотирирічна дівчинка. Як з’ясувалось, її маму залишили у фільтраційному таборі.

«Під час останньої евакуації з території заводу «Азовсталь» окупанти розлучили жінку і її маленьку 4-річну доньку Алісу. Матір залишилася в фільтраційному таборі на території так званої «ДНР». До місця призначення в Запоріжжі сьогодні, в День Матері, доїхала лише дитина, місце знаходження матері наразі невідоме! Просимо світову спільноту втрутитись та повернути дитині маму, — йдеться в повідомленні полку Азов.

Також інформацію про те, що дитина дісталась сама до Запоріжжя підтвердила заступниця голови Запорізької ОВА Злата Некрасова. На своїй сторінці в соцемережі вона виклала відео з дитиною та написала наступне:

«Дівчинка з бункера «Азовсталь». Здавалося б все найстрашніше позаду, їх з мамою забрали евакуаційні автобуси і везли до міста Запоріжжя, але її маму затримали на блокпосту в Мангуші. Дитина залишилася зовсім одна. Вона схопилася за мене своїми маленькими ручками і обіймала міцно. Ми вдома. Лягаємо відпочивати».

Аліса – донька військової лікарки. Дівчинка перебувала в укритті, де її мама надавала допомогу пораненим військовим.

фото: сторінка Насті Нагорної

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!