НЕ SHUM’ом ЄДИНИМ. Концерт Go_A у Києві

від | Вер 20, 2021 | Слухати, Фемкульт

Час читання: ( Кількість слів: )

Загартовані європейським успіхом Go_A повертаються до Києва з концертом зі своїх топових пісень. 23 вересня на терасі D12 о 19:00 на українську публіку очікує великий сольний концерт.

Go_A стали впізнаваними завдяки своєму електрофолковому звучанню, а також успішному поєднанню у  композиціях актуальних жанрів електронної музики від techno до drum-and-bass.

НЕ SHUM’ом ЄДИНИМ. Концерт Go_A у Києві

Go_A поєднали українську історію, культурні коди та сучасність у зрозуміле для світової публіки відсилання до національної спадщини. Хіт SHUM стала першою україномовною піснею, яка потрапила одразу до кількох чартів Billboard та була у топ-10 найпопулярніших пісень в чартах Spotify, iTunes i Shazam протягом місяця.

 

Протримавшись місяць на топових позиціях у світових музичних чартах з піснею SHUM, Go_A отримали пропозицію співпраці з найбільшим світовим лейблом Universal Music Group. У серпні був підписаний контракт, згідно з яким лейбл вестиме промо та маркетинг музики Go_A на міжнародному рівні.

«Усе літо ми їздили Європою і радували нашу закордонну публіку, здобували нові емоції, але дуже засумували за Україною. В Києві хочемо зробити максимально круте шоу, доповнити його цікавими елементами, щоб люди, які прийдуть на наш концерт, знову відчули цю атмосферу та полюбили нас ще більше», – говорить Катерина Павленко.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!