Помирати від болю — не соромно. Новий проект "Стасік"

від | 18.04.2019 | Дивитися

Час читання: ( Кількість слів: )

Анастасія Шевченко, авторка проекту «Стасік» – акторка театру «ДАХ», колишня телеведуча UA: Cуспільне і ветеранка війни на Сході.

«Мені 25 років, я — учасниця бойових дій. Це не стосується пісні, але я хочу, аби люди знали, з ким вони говорять.
Я заспівала, бо мені потрібно говорити з людьми навколо. Тобто моя пісня — це не спроба самовираження чи самозамилування на публіку, а конкретні речі, які я хочу сказати людям. І хочу бути почутою.
Першим ділом я прийшла сказати, що помирати від болю — не соромно. Відчувати біль, страждати від нього не є ганебним. Іноді після сильного болю у особистості стається злам, і з цим можна — і потрібно — жити.
Форму та сюжет кліпу запропонували режисерка Анна Бурячкова та операторка Свєта Апаріна. Вони дозволили мені залишитися зі слухачами наодинці. А мова жестів у відео — моя спроба бути почутою усіма», – розповідає Настя виданню “Слух”. 
 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

Номінація на «Оскар» — це вже увага до України. Команда фільму «Будинок зі скалок» прокоментувала результати премії

Номінація на «Оскар» — це вже увага до України. Команда фільму «Будинок зі скалок» прокоментувала результати премії

«Будинок зі скалок» став єдиним фільмом, номінованим на премію «Оскар-2023», та другим в історії з-поміж стрічок, серед країн-виробників яких є Україна. Нагороду отримав конкурент у номінації — фільм про російського...

Український фільм-призер Берлінале-2023 вийшов онлайн

Український фільм-призер Берлінале-2023 вийшов онлайн

Ігровий фільм української режисерки Надії Парфан «Це побачення», який отримав спеціальну відзнаку Міжнародного журі на Берлінському міжнародному кінофестивалі 2023 року, з’явився в онлайн-кінотеатрі Takflix. Фільм «Це...