Помирати від болю — не соромно. Новий проект "Стасік"

від | Кві 18, 2019 | Дивитися

Час читання: ( Кількість слів: )

Анастасія Шевченко, авторка проекту «Стасік» – акторка театру «ДАХ», колишня телеведуча UA: Cуспільне і ветеранка війни на Сході.

«Мені 25 років, я — учасниця бойових дій. Це не стосується пісні, але я хочу, аби люди знали, з ким вони говорять.
Я заспівала, бо мені потрібно говорити з людьми навколо. Тобто моя пісня — це не спроба самовираження чи самозамилування на публіку, а конкретні речі, які я хочу сказати людям. І хочу бути почутою.
Першим ділом я прийшла сказати, що помирати від болю — не соромно. Відчувати біль, страждати від нього не є ганебним. Іноді після сильного болю у особистості стається злам, і з цим можна — і потрібно — жити.
Форму та сюжет кліпу запропонували режисерка Анна Бурячкова та операторка Свєта Апаріна. Вони дозволили мені залишитися зі слухачами наодинці. А мова жестів у відео — моя спроба бути почутою усіма», – розповідає Настя виданню “Слух”. 
 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!