Hello, my summer! MustHave презентує яскраву літню колекцію

від | Кві 18, 2019 | FITTING ROOM

“Цього літа у тренді білі, зелені, яскраво-червоні та жовті кольори.  Тому у літній колекції ми робили на цьому акцент. Не оминули і авторський квітковий принт та улюблений горох. Адже літо – це веселі вечірки, улюблені друзі поруч і яскравий образ на тобі”, – стверджують засновниці MustHave Анна Коваленко та Анастасія Дзюба.

Вперше у літній колекції бренд презентує нові моделі: лосини та велошорти, що вже на вустах у багатьох та встигли заполонити світові подіуми. Не обійшлося і без класичного білого жакета у темну смужку, який можна поєднати з шортами-бермудами чи спідницею-плісе.

“MustHave – для дівчат і про дівчат, тож у колекції кожна знайде для себе щось особливе. Ми завжди намагаємось створити речі універсальними, щоб їх можна було легко комбінувати між собою. Наприклад, чорний топ з V-подібним вирізом ідеально доповнить білі шорти з завищеною талією, або джинсову спідницю”,  – зазначають Аня та Настя.
У першому оновленні серед тканин можна побачити штапельну віскозу, яка підходить  для легких суконь та майок, натуральну бавовну, трикотаж та костюмку.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!