«Не вішай ярлики!»: Футболки проти гендерних стереотипів

від | 19.04.2019 | FITTING ROOM, Вісник сексизму, Фемінізм

Час читання: ( Кількість слів: )

Проект «Я Зможу!» Фонду Олени Пінчук та платформа українських брендів «Всі. Свої» представили капсульну колекцію жіночих футболок з принтами проти гендерних стереотипів «Не вішай ярлики!».

П’ять тематичних моделей були створені в рамках конкурсу, в якому взяли участь понад 100 дизайнерів, виробників одягу та інституцій з усієї України. Мета проекту – спонукати людей позбавитися штампів щодо жінок, не мислити упереджено та не ділити світ за гендерною ознакою.

Перемогла ідея футболок благодійного фонду «Друзі музею» у партнерстві з Одеським художнім музеєм. На принтах колекції зображені жінки з картин експозиції та фондів музею, що супроводжуються надписами проти об’єктивізації жінок.

У соціальних мережах розпочався флешмоб #НеВішайЯрлики. Щоб підтримати акцію, необхідно розмістити своє фото чи відео в футболці з колекції «Не вішай ярлики!» з хештегом #НеВішайЯрлики та історію із власного життя щодо гендерних стереотипів.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!

Новини

Дівчина говорить

Читайте також