«Підмога» — новий проєкт divoche.media для підтримки жінок та жіночих ініціатив

від | Лип 12, 2022 | Новини, Підмога

Час читання: ( Кількість слів: )

Український незалежний жіночий онлайн-журнал divoche.media запускає новий постійний проєкт «Підмога». На сторінці проєкту зібрані жіночі ініціативи — фонди, благодійні та громадські організації, — які підтримують українських жінок. Також вказані талеграм-боти, які можуть допомогти жінкам, та номери гарячих ліній.

У профілі кожної організації можна дізнатися про їхню діяльність, як отримати допомогу та як підтримати їхню роботу.

«Ми планували цей проєкт ще на початку року, та відклали запуск, — говорить головна редакторка сайту divoche.media Оксана Павленко. — Але зараз побачили, що він став ще необхіднішим — багатьом українським жінкам потрібна допомога, а багатьом організаціям — медійне та фінансове підсвічування їхньої діяльності. Ми хочемо розповісти жіноцтву, до кого вони можуть звернутися, а організаціям допомогти розповісти ширшому колу про їхню роботу».

У рамках проєкту видання планує розповідати про тих, хто підтримує жінок. Наразі вже вийшли матеріали про фонд «Сильні», який допомагає постраждалим від сексуального насильства, громадську організацію «Землячки», яка забезпечує жінок-військових гуманітарною допомогою, та розповідь про те, як працює прихисток для активісток у Львові, який відкрила «Феміністична майстерня».

Громадські організації можуть заповнити анкету на сторінці «Підмоги» або написати на divoche.media@gmail.com.

У рамках «Підмоги» divoche.media планує проводити безоплатні онлайн-лекції для активісток. Щоб отримувати анонси, підписуйтесь на телеграм-канал проєкту.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!