Відверте зізнання: Дебютний трек KATRO ZAUBER

від | Лют 14, 2022 | Слухати, Фемкульт

Київська діджейка Катро Заубер дебютує в новому для себе амплуа авторки та виконавиці у треку, записаному спільно з паризьким darkwave-дуетом Dino Velvet.

У житті та роботі Катро Заубер музика завжди щільно перепліталася з модою, адже вона відома своїми діджей-сетами на головних модних заходах столиці та далеко за її межами. Під час гастролей у вересні 2021 року в рамках Паризького Тижня моди Катро Заубер познайомилася з одним зі співзасновників Dino Velvet, П’єром Антуаном Деміттенера.
Ідея записати спільний трек з’явилася спонтанно і була одразу реалізована – Dino Velvet запросили Заубер стати авторкою лірики до треку та виконати вокально.
Тоді в паризькій студії, де над музикою працюють разом Сур’я та П’єр Антуана Деміттенера, у перервах між модними показами та діджей-сетом для українського бренду Litkovskaya, було записано трек, який став відбиттям яскравих особистих емоцій самої Катро.
DEVOCHKA – відверте зізнання у сильному тяжінні, яке може виникнути між двома людьми. Лірик відео на дебютний спільний трек було записано у Києві в листопаді, в ньому Катро танцює в образах від Litkovskaya. У найближчих планах у музикантів – випустити наступний танцювальний сингл українською мовою.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!