Відверте зізнання: Дебютний трек KATRO ZAUBER

від | 14.02.2022 | Слухати, Фемкульт

Час читання: ( Кількість слів: )
Київська діджейка Катро Заубер дебютує в новому для себе амплуа авторки та виконавиці у треку, записаному спільно з паризьким darkwave-дуетом Dino Velvet.

У житті та роботі Катро Заубер музика завжди щільно перепліталася з модою, адже вона відома своїми діджей-сетами на головних модних заходах столиці та далеко за її межами. Під час гастролей у вересні 2021 року в рамках Паризького Тижня моди Катро Заубер познайомилася з одним зі співзасновників Dino Velvet, П’єром Антуаном Деміттенера.
Ідея записати спільний трек з’явилася спонтанно і була одразу реалізована – Dino Velvet запросили Заубер стати авторкою лірики до треку та виконати вокально.
Тоді в паризькій студії, де над музикою працюють разом Сур’я та П’єр Антуана Деміттенера, у перервах між модними показами та діджей-сетом для українського бренду Litkovskaya, було записано трек, який став відбиттям яскравих особистих емоцій самої Катро.
DEVOCHKA – відверте зізнання у сильному тяжінні, яке може виникнути між двома людьми. Лірик відео на дебютний спільний трек було записано у Києві в листопаді, в ньому Катро танцює в образах від Litkovskaya. У найближчих планах у музикантів – випустити наступний танцювальний сингл українською мовою.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

The New Yorker опублікував короткометражний фільм-есе про війну української режисерки Надії Парфан

The New Yorker опублікував короткометражний фільм-есе про війну української режисерки Надії Парфан

Американський журнал The New Yorker в рамках проєкту The New Yorker Documentary виклав документальний короткометражний фільм «Я не хотіла робити фільм про війну» (I Did Not Want To Make A War Film) української режисерки...

Піар особистого бренду. Уривок з книжки Олександри Фідкевич «Як начинити гадюку салом»

Піар особистого бренду. Уривок з книжки Олександри Фідкевич «Як начинити гадюку салом»

«Як начинити гадюку салом» – покрокова інструкція, як  побудувати бізнес на творчості від директорки проєкту «Євген Клопотенко» Олександри Фідкевич. Вона понад сім років керує операційною та стратегічною діяльністю...