Розваги для навчання: Серіали, які допоможуть вивчити іспанську, німецьку та французьку   

від | 12.01.2022 | PROMO, Дивитися

Час читання: ( Кількість слів: )

Для того щоб вивчити мову, найкраще оточити себе нею в усіх можливих варіантах: змінити мову на телефоні, читати новини й матеріали в інтернеті та — найприємніше — дивитися серіали в оригіналі. 

Разом з онлайн-школою іноземних мов SkyLingua ми зібрали ті серіали, які буде цікаво та корисно подивитися, якщо вивчаєте іспанську, німецьку чи французьку. 

У школі SkyLingua можна вивчити будь-яку з цих мов, не витрачаючи час на дорогу, адже всі заняття проводять в онлайні. «Немає часу» — найчастіша відмовка для виправдання того, що людина не починає вивчати мову. Цю проблему вирішують онлайн-заняття зі зручним графіком. 

Вивчення мови за допомогою живих діалогів у серіалах — не нова ідея. До прикладу, існує британский навчальний серіал «Екстра» [Extr@], який спеціально знімали декількома мовами в одних і тих самих локаціях для того, щоб легко було вивчати мову. Сюжет простий: життя двох дівчат та двох хлопців закручується в «любовний квадрат». Легка ситуаційна комедія є чотирма мовами: англійська, німецька, французька та іспанська.

Серіал, який є практично всіма мовами світу, — це «Друзі». Багато хто дивився цей серіал, але ще дуже багато людей вивчали мови саме з ним. Історія, як і лексика, проста. Ті, хто дивився, знають про це, а кого оминув — можуть подивитися, вивчити мову та весело провести час… або сказати усім «не розумію приколу “Друзів”» кількома мовами. 

Іспанська мова

«Паперовий дім» [La casa de Papel]

Історія альтруїстичних та красивих злочинців підкорила весь світ. Мільйони людей почали вивчати іспанську через Професора та його підопічних. Діалоги прості, сюжет гіпнотизує, а «поганці в банку» не дають спати до ночі. Чому ж не поєднати приємне з корисним?

«Телефоністки» [Las chicas del cable]

Багато років тому, коли не було месенджерів, мобільних телефонів, люди зв‘язувались одне з одним за допомогою телефонних мереж та телефоністок.

Сюжет цього серіалу розкаже про життя саме цих дівчат. Як працювали, що обговорювали та в кого закохувались. Такий собі Sex in the City у 20-х роках минулого століття. Базові знання іспанської допоможуть під час перегляду цього серіалу та нададуть можливість запам‘ятати декілька важливих фраз у побуті, коханні та плітках із подружками.

«Галерея Вельвет» [Velvet]

Світ моди Іспанії 1958 року. Який він? Точно знаємо, що кожна людина дуже хотіла купувати речі та одягатись у крамниці «Галерея Вельвет». А кожна кравчиня – виставлятись у цьому фешн-просторі. Серіал розкаже про неможливе кохання кравчині Ани та молодого спадкоємця модної імперії Альберто. Задля своєї мрії вона ризикне усім, що має…

Загадкова історія зможе не тільки зробити круту колаборацію фешену та пристрастей, а і підтягнути вашу іспанську.

«Міністерство часу» [El ministerio del tiempo]

Та не забуваймо про фантастику іспанською! Нам покажуть роботу незвичних спеціалістів, які захищають час від спроб вторгнення у різні епохи. Серіал розкаже про таких людей. Для них життя — це реальність, але реальностей у світі дуже багато, і хтось захоче змінити хід іспанської історії.

Цікаво те, що нормального дубляжу серіал не має, і всі коментарі на платформах вказують, що потрібно дивитись в оригіналі, інакше «не зайде». Тому збирайте друзів, тренуйте свою іспанську та робіть свій дубляж! Зробите і собі приємно, і людям!

А якщо захочете прокачати «аргентинську іспанську», то згадайте серіали дитинства «Дикий ангел» або «Буремний шлях»! Там стільки серій, що вистачить на весь час вивчення мови та опрацювання своїх дитячих травм. 

Німецька мова

«Штромберг» [Stromberg] 

Крутий римейк серіалу «Офіс», але, на відміну від абсурдної британської та легковажної американської версій, німецька перебуває десь посередині. А так — кайфові герої, дивні, але смішні історії та проста німецька мова в дії.

«Готель Адлон» [Das Adlon]

Німецький мінісеріал про історію найвідомішого готелю в Берліні. Ця сімейна сага розділена на три частини, тому зовсім не набридає, дивитися її легко, як три повнометражних фільми. Берлін ХХ століття, костюмована драма та не дуже складна німецька, що ще потрібно для ідеального навчального вечора?

«Фройд» [Freud]

Історія молодого Зигмунда Фройда, який тільки починає свій шлях у психоаналітичному світі. Якщо не вдаватися в термінологію (її можна подивитись у субтитрах), то діалоги тільки допоможуть відкрити ту частину мозку та душі, яка відповідає за «німецьку». А перипетії справ, над якими працює Фройд, не дадуть засумувати під час перегляду.

Якщо ваш рівень уже вищий за середній, то рекомендуємо до перегляду серіали «Вавилон-Берлін» [Babylon-Berlin], «Парфюмер» [Perfume] та «Пітьма» [Dark], але там потрібна просто ідеальна німецька, тому що й українською мало що одразу зрозуміло. Але дуже цікаво!

Завдяки викладачам школи SkyLingua та регулярним заняттям онлайн із часом вам навіть не знадобляться субтитри. Викладачі приділяють особливу увагу втіленню знань практично — комунікації. Але водночас не забувають і про розвиток таких важливих навичок, як аудіювання, читання та граматика — все це необхідно для досягнення рівнів від А1 до С2. 

Французька мова

«Благодійний базар» / «Багаття долі» [Le Bazar de la Charite] 

Історична драма про благодійний захід 1897 року, де показували першу кінострічку «Прибуття потяга». Але на відміну від реальних подій у серіалі трапляється страшна пожежа, яка забирає багато людських життів та змінює долі трьох жінок назавжди. Можна подумати, що лексика буде важка та незрозуміла, а це не так. Герої говорять повільно, а сюжет затягує та не дає занудьгувати за переглядом.

«Маржорі» [Marjorie]

Французький сітком, який можна дивитись і вивчати мову «за сніданком». Головна героїня серіалу — корпоративний психолог, яку змушують звільнитися з роботи. Вона хоче бути ближче до своєї доньки-підлітка, але і гроші заробляти потрібно. Маржорі несподівано знаходить себе в ролі «побутового замінника тіндера» [це по-нашому], а так вона «консультант зі знайомств». Мінісеріал, який допоможе вивчити всі фрази та лайфхаки «для знайомств» у Франції.

«Повернені» [Les Revenants]

Jenna Thiam (Lena)

Звісно, всі круті європейські серіали мають американські римейки, і «Повернені» — не виняток. Синопсис: у тихе альпійське містечко повертаються діти та дорослі, які загинули в різні роки. Вони не змінилися і не забули близьких людей, які давно живуть своїм життям. Вони повертаються і хочуть бути відновлені в соціумі, але чи є місце для мерців серед живих людей?

Фантастичний серіал, за атмосферою дуже схожий на серіали «Сотня» або «4400». Якщо говорити про лексику, то цей контент, звісно, не для суперновачків, але добре прокачає мову на побутовому рівні.

«10%» [Dix pour cent]

Легкий французький серіал про роботу агентів зірок, акторів та моделей. Як живеться тим, хто допомагає селебріті ставати відомими. Вмовляти на проєкти, заспокоювати журналістів, наполягати на правильному рішенні та інколи ще нагадувати сплатити за рахунки.

Комедійний серіал, в якому не тільки французи, які вони є, а і дуже багато крутих камео зірок А-класу: Моніка Белуччі, Жан Дюжарден, Жюлі Гайє та інші. А мова — зрозуміла, побутова та ллється, ніби кава з круасаном, яку ви п‘єте біля Ейфелевої вежі.

Якщо у вас вже крутий рівень «перегляду без субтитрів», то занотуйте собі серіали «Ліс» [La forêt], «Люпін» [Lupin], «Філармонія» [Philharmonia] та «Багряні ріки» [Les rivieres pourpres]. 

Усі ці серіали не лише збагатять вашу мову, а й зможуть стати приводом для обговорення під час занять у школі SkyLingua у скайпі. У команді школи не просто викладачі з багаторічним досвідом — це творчі та харизматичні професіонали, які закохані у прекрасну та мелодійну французьку мову. 

Перегляд серіалів мовою оригіналу — корисна практика, але не забувайте, що вона працює лише у комбінації з регулярними заняттями з викладачами. У SkyLingua є індивідуальні онлайн-уроки та заняття у мінігрупах з англійської, французької, іспанської та німецької. Викладачі працюють і з дорослими, і з дітьми, є окремі курси з підготовки до ЗНО або міжнародних іспитів. 

Переваги онлайн-навчання у наш час зрозумілі — це і безпека для здоров’я (та можна не перейматися, що уроки скасують через «червону зону»), й економія часу — жодних заторів на дорозі, а займатися можна вдома чи в офісі, завчасно забронювавши переговорку. 

У SkyLingua зручний графік і можна самостійно вибирати дні та час занять. Крім того, заняття онлайн зазвичай дешевші, ніж у школі. Індивідуальний урок тривалістю 50 хвилин у SkyLingua — від 280 гривень (за умови придбання восьми занять одразу), урок у мінігрупах — 140 гривень за 60 хвилин. 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

The New Yorker опублікував короткометражний фільм-есе про війну української режисерки Надії Парфан

The New Yorker опублікував короткометражний фільм-есе про війну української режисерки Надії Парфан

Американський журнал The New Yorker в рамках проєкту The New Yorker Documentary виклав документальний короткометражний фільм «Я не хотіла робити фільм про війну» (I Did Not Want To Make A War Film) української режисерки...

Українська акторка Оксана Черкашина зачитала реп у кліпі «Macica to moja republika / Вагіна — це моя республіка»

Українська акторка Оксана Черкашина зачитала реп у кліпі «Macica to moja republika / Вагіна — це моя республіка»

Українська акторка театру і кіно, володарка Премії кінокритиків «Кіноколо» Оксана Черкашина («Погані дороги», «Клондайк») разом із польською театральною групою TERAZ POLIŻ та музиканткою Pani Las знялася у кліпі на пісню...

Міжнародна команда медійників знімає в Україні документальний серіал «Громадяни на війні» на замовлення німецької телекомпанії ZDF

Міжнародна команда медійників знімає в Україні документальний серіал «Громадяни на війні» на замовлення німецької телекомпанії ZDF

На роковини повномасштабного вторгнення росії — у лютому 2023 року — на провідних європейських каналах відбудеться світова...