Гурт «Крихітка» дасть концерт у «Куренях»

від | Лип 30, 2021 | Фемкульт, Новини, Слухати

У четвер, 5 серпня, у «Куренях» виступить гурт «Крихітка». Під час концерту можна буде почути як старі добрі хіти, так і кілька нових композицій.

Власний стиль виконання музиканти називають актуальною альтернативною попмузикою, описуючи напрямок як «трішки постпанку, трохи тріп-хопу, трохи гранджу, трохи брит-попа, і попмузики». Перший і наразі єдиний повноцінний альбом «Крихітки» під назвою «Рецепт» вийшов у 2009 році та став певною точкою відліку розквіту колективу.

 

З моменту виходу альбому «Рецепт» минуло понад десяти років і за цей час гурт випустив лише кілька синглів, мініальбом і напрочуд рідко дає концерти. Перший за чотири роки виступ на публіці у «Крихітки» відбувся в лютому минулого року. Востаннє колектив виступав у серпні минулого року, після чого знову замовчав на рік.

За цей довгий період тиші гурт написав кілька нових пісень, зокрема і композицію «Бурштин» – ніжний і одночасно драйвовий попрок, яким і запам’яталися «Крихітка» в середині 2000-х.

Композиція має увійти до нового альбому, який наразі готують учасники гурту. «Боїмося вчергове обіцяти, але так, нам дуже хотілося б», – прокоментувала фронтвумен Саша Кольцова можливість виходу нового альбому.

5 серпня, 20:00
Курені, Паркова дорога, 4
Квитки
Подія у Фейсбук

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!