Гурт «Крихітка» дасть концерт у «Куренях»

від | 30.07.2021 | Фемкульт, Новини, Слухати

Час читання: ( Кількість слів: )

У четвер, 5 серпня, у «Куренях» виступить гурт «Крихітка». Під час концерту можна буде почути як старі добрі хіти, так і кілька нових композицій.

Власний стиль виконання музиканти називають актуальною альтернативною попмузикою, описуючи напрямок як «трішки постпанку, трохи тріп-хопу, трохи гранджу, трохи брит-попа, і попмузики». Перший і наразі єдиний повноцінний альбом «Крихітки» під назвою «Рецепт» вийшов у 2009 році та став певною точкою відліку розквіту колективу.

 

З моменту виходу альбому «Рецепт» минуло понад десяти років і за цей час гурт випустив лише кілька синглів, мініальбом і напрочуд рідко дає концерти. Перший за чотири роки виступ на публіці у «Крихітки» відбувся в лютому минулого року. Востаннє колектив виступав у серпні минулого року, після чого знову замовчав на рік.

За цей довгий період тиші гурт написав кілька нових пісень, зокрема і композицію «Бурштин» – ніжний і одночасно драйвовий попрок, яким і запам’яталися «Крихітка» в середині 2000-х.

Композиція має увійти до нового альбому, який наразі готують учасники гурту. «Боїмося вчергове обіцяти, але так, нам дуже хотілося б», – прокоментувала фронтвумен Саша Кольцова можливість виходу нового альбому.

5 серпня, 20:00
Курені, Паркова дорога, 4
Квитки
Подія у Фейсбук

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

Серед головних редакторів наукових журналів лише 8% жінок, а частка наукових авторок становить 26% — дослідження

Серед головних редакторів наукових журналів лише 8% жінок, а частка наукових авторок становить 26% — дослідження

Гендерний розрив серед головних редакторів наукових журналів більший, ніж вважалося раніше, а деякі редактори публікують багато власних статей у журналах, які вони редагують. Про це свідчать дані першого дослідження за...

Справа Талашка: Нацполіція не знайшла доказів домагання до студенток у театральному університеті

Справа Талашка: Нацполіція не знайшла доказів домагання до студенток у театральному університеті

Національна поліція не знайшла доказів сексуальних домагань колишнього викладача Київського національного університету театру, кіно та телебачення імені Івана Карпенка-Карого Володимира Талашка до студенток. Про це йдеться...