Я просто хочу своє життя назад. Брітні Спірс виступила у суді

від | 24.06.2021 | Статті

Час читання: ( Кількість слів: )

Брітні Спірс порушила мовчання на суді, який стосувався опіки над нею. Спірс звернулася до судді Бренди Пенні, щоб висловити свою думку щодо домовленостей, які існують вже 13 років. У 20-хвилинному виступі співачка пояснювала – вона вважає, що впродовж довгого часу над нею чинять насильство.

«Багато чого сталося з того часу, як два роки тому я востаннє була в суді», – почала вона. Спірс розповіла, що її змушують виступати на сцені, приймати ліки та відвідувати сеанси терапії проти її волі, порушують приватність життя та чинять репродуктивне насильство.

Спірс заявила, що їй дають літій, незважаючи на її заперечення. «Літій – це дуже, дуже сильний препарат й він абсолютно інший, ніж я приймала раніше. Він повністю притуплює вашу свідомість, якщо вживати занадто. Я відчуваю себе напідпитку. Я навіть не можу захистити себе. Не в стані підтримувати розмову з мамою чи татом ні про що. Я сказала їм, що боюся, і вони найняли шість різних медсестер, які стежать за мною вдома, коли я приймаю ліки, які не хотіла приймати від самого початку».

Літій зазвичай використовується для лікування біполярного розладу, який часто викликає епізоди депресії та манії – відчуття неконтрольованої дратівливості чи збудження. Також його можна використовувати для лікування депресії, – пише BBC.

«Я хочу, щоб мене почули, – заявила Брітні. – Я кажу вам це ще раз, щоб, можливо, ви зрозуміли глибину і ступінь шкоди, яку мені завдають. Я хочу і заслуговую на зміни в майбутньому».

«Я просто хочу повернути своє життя. Минуло 13 років, і цього досить», – додала вона.

Спірс також сказала, що вона хоче створити сім’ю зі своїм хлопцем Семом Асгарі. «Знаходячись під опікою я не можу одружитися або народити дитину, – сказала Спірс – У мене зараз внутрішньоматкова спіраль, щоб я не завагітніла. Я хотіла зняти її, щоб завести ще одну дитину, але ця так звана команда не дозволяє звернутися до лікаря, бо вони не хочуть, щоб я мала ще дітей».

«Я справді вважаю, що ця опіка аб’юзивна та приносить мені більше шкоди, ніж користі. Я заслуговую на те, щоб жити своїм життям. Я відчуваю зловживання, відчуваю знущання, відчуваю себе відмежованою та самотньою. Мені набридло почуватися самотньою. Я заслуговую на те, щоб у мене були такі ж права, як у всіх».

Вперше світ почув, як Спірс розповідає про свій досвід та боротьбу з опікунством. З 2008 року життя та фінанси Брітні Спірс повністю контролює її батько Джеймс Спірс. Таке рішення прийняв суд, коли Спірс потрапила на лікування через зловживання наркотичними речовинами. Всі ці 13 років Брітні випускають працювати на сцені, де вона заробляє мільйони доларів, якими керує батько.

Рух #FreeBritney

Конфіденційні судові записи, які отримали в The New York Times, доводять, що Спірс порушувала питання щодо зміни домовленостей ще у 2014 році та неодноразово просила про припинення опікунства. Зараз суд по її позову триває, наступне слухання очікується у середині липня.

Після виступу співачки в суді адвокатка її батька Джеймса Спірса зачитала суду слова її клієнта «Він шкодує, що його дочка страждає і відчуває такий сильний біль. Містер Спірс любить свою дочку і дуже сумує за нею».

Під судом зібралися й фанати співачки, які декілька років тому розпочали рух #FreeBritney, стверджуючи, що співачка знаходиться в небезпеці. В минулому році The New York Times випустили документальний фільм Framing Britney Spears, який розповідає про рух за звільнення дорослої та заможної жінки з під опіки її батька.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

Вагітність і пологи: Що має змінитися після війни

Вагітність і пологи: Що має змінитися після війни

За час повномасштабної війни майбутні матері та батьки навчилися долати нові виклики. Адже потрібно подбати про план «Б» на випадок пологів в екстрених умовах, наприклад поза медзакладом, і мати список контактів...

Що таке психологічне насильство та як йому протистояти

Що таке психологічне насильство та як йому протистояти

Коли ми говоримо про гендерно зумовлене або домашнє насильство, то найчастіше згадуємо про випадки фізичного чи сексуального насильства. Та зазвичай все починається з психологічного насильства, коли людина може словесно...

Жінка заслуговує на комфорт: Як війна відкрила очі на проблему з формою для військовослужбовиць і чи вдалося її вирішити 

Жінка заслуговує на комфорт: Як війна відкрила очі на проблему з формою для військовослужбовиць і чи вдалося її вирішити 

Сьогодні у Збройних силах України служить близько 40 тисяч жінок. Понад п’ять тисяч із них в умовах повномасштабної війни...