Українки обрали найпопулярніші бренди косметики

від | Чер 18, 2021 | PROMO, Новини

Щорічно компанія Watsons проводить премію Watsons Health, Wellness & Beauty Awards (Watsons HWB Awards), щоб визначити найкращі косметичні товари й засоби для здоров’я та дому. Переможці дев’ятої премії Watsons HWB Awards 2020, бренди доглядової та декоративної косметики, отримали нагороди за перемогу у всеукраїнському голосуванні 16 червня. Цього року за номінантів віддали понад 100 тисяч голосів.

Дев’ята премія Watsons HWB Awards 2020

Життя змінюється, і Watsons не залишається осторонь, впроваджуючи нові номінації в премію. 2020 рік минув під знаком «онлайн» – курси в мережі, розмови через зум та, звичайно, онлайн-шопінг, який допомагає зберегти здоров’я, зекономити час, а подекуди і фінанси.

Дев’ята премія Watsons HWB Awards 2020

Це дало ще більший поштовх розвитку онлайн-ритейлу, тому на церемонії був представлений переможець у номінації «Хіт інтернет продажів». Найбільшу кількість голосів у цій категорії отримали підгузки-трусики Pampers Pants.

Дев’ята премія Watsons HWB Awards 2020

Ще одна важлива зміна – номінація «Соціально-відповідальний бренд». Дослідження показують, що покупці частіше надають перевагу соціально відповідальним брендам, із якими мають спільні цінності. Для Watsons соціальна відповідальність та сталий розвиток –  одні з головних принципів компанії. Бренд часто підтримує та запускає соціальні ініціативи, розділяючи цінності своїх клієнтів, яким важливо піклуватись і про себе, і про світ навколо.

Дев’ята премія Watsons HWB Awards 2020

У цій номінації перемогу отримав проєкт «Народжені для обіймів» від Huggies. Цей проєкт допомагає передчасно народженим дітям, впроваджуючи метод «Кенгуру» в перинатальних центрах України. Найголовніше у методі – тілесний контакт шкіра до шкіри, що триває годинами.

Дев’ята премія Watsons HWB Awards 2020

Отримали й перемогу ті засоби, які обрали наші читачки. Наприклад, у категорії «Топ тренди k-beauty» переміг гель для душу Aloe 92% заспокійливий від Holika Holika, у категорії «Щоденний продукт ідеальної зачіски» відзначили сухий шампунь Batiste, у номінації «Макіяж для губ» – помаду Maybelline New York, а найкращою серед масок обрали Scinic My Juicy Bottle «Вітамінну». Увесь список переможців читайте незабаром у блозі Watsons.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!