/

Соціально відповідальні бренди. На які ініціативи варто звернути увагу

Почати
/
5 хв на читанння

Усе більше компаній приділяють увагу соціальній відповідальності, це може бути захист прав жінок, фокус на локальних проблемах та захист навколишнього середовища.
Звичайно, тема екології часто посідає ключове місце для брендів, адже зараз неможливо ігнорувати світові проблеми. За даними звіту ООН року, за останні 50 років людство завдало Землі багатьох втрат, тому питання збереження природи виходить на перший план. Проте це не єдиний відповідальний шлях для брендів.
Багато досліджень показують, що покупці частіше надають перевагу екологічно та соціально відповідальним брендам, із якими мають спільні цінності. Це й не дивно, адже звертаючи увагу на екологічні ініціативи, ми відчуваємо, що долучаємося до доброї справи.
Для компанії Watsons соціальна відповідальність – більше, ніж просто слова. Бренд часто підтримує та запускає соціальні ініціативи, знаючи, що для постійних клієнтів важливо піклуватись і про себе, і про світ навколо.

Логічно, що цього року в переліку номінацій премії Watsons HWB Awards з’явилася нова – «Соціально-відповідальний бренд».
Серед номінантів ті бренди, які не бояться брати на себе відповідальність та транслюють цінності, важливі для багатьох. Розповідаємо про кожний із них.

Nature Box

Це бренд із маркуванням ECOCERT, що підтверджує відповідність стандартам COSMOS NATURAL (натуральна косметика). У продуктах понад 98% складових природного походження, немає синтетичних барвників і силіконів, а 98% упаковки – це перероблений пластик.
Ключові компоненти у продукції брендів – олії холодного віджиму, які виготовлені в місцях виробництва сировини. Компанія дбає про стійке та екологічне вирощування рослин, які згодом стануть інгредієнтами для косметики. До прикладу, Nature Box об’єдналися зі Solidarid – міжнародною організацією з розвитку, що надає підтримку дрібним фермерам у сталому збиранні пальмової олії. Завдяки цьому фермери в Нігерії проходять навчання та отримують підтримку.

Номінант від Nature Boxтвердий шампунь для відновлення волосся та проти посічених кінчиків із олією авокадо холодного віджиму. Технологія холодної екстракції не змінює і не пошкоджує олію, завдяки цьому зберігаються всі основні поживні речовини, антиоксиданти, корисні жирні кислоти і вітаміни. Твердий шампунь використовується економічніше, а упаковка не містить пластику та підходить для переробки.

Huggies

У 2017 році компанія Kimberly-Clark, що виробляє ТМ Huggies, запустила соціальну ініціативу «Народжені для обіймів». Компанія допомагає передчасно народженим дітям, впроваджуючи метод «Кенгуру» в перинатальних центрах України, для більш ефективного виходжування.
Найголовніше у методі – тілесний контакт шкіра до шкіри, що триває годинами. Метод «кенгуру» винайшли у Колумбії в 1978 році. Зараз він визнаний Всесвітньою організацією охорони здоров’я.
У 2020 році разом із Асоціацією батьків передчасно народжених дітей «Ранні Пташки» компанія ініціювала благодійну акцію. Завдяки кожній придбаній упаковці підгузників Huggies вдалося зібрати мільйон гривень. На них придбали 147 спеціалізованих крісел і 250 бандажів для практикування методу «Кенгуру» в лікарнях і перинатальних центрах у 17 містах України.

Номінант від Huggiesпідгузники Elite Soft. Вони миттєво поглинають вологу, мінімізують час її контакту з дитячою шкірою, а завдяки бавовняному шару дихають, перешкоджаючи появі попрілостей.

Love Beauty and Planet

Від заснування у філософію бренда покладено одразу кілька екологічних цілей: відповідальне одержання інгредієнтів, скорочення кількості відходів (усі пляшечки зроблені з переробленого пластику та підлягають повторній переробці), зменшення вуглецевого сліду від вироблення продукції, підтримка місцевих спільнот. Уся продукція бренда сертифікована для веганів і не тестується на тваринах.

Номінат бренда на Watsons HWB – шампунь «Квітучий колір» без силіконів, парабенів, фталатів і барвників. У його основі – олія горіха мурумуру.

Garnier

Світовий бренд Garnier переймається переробкою пластику та створив проєкт зі збереження навколишнього середовища Green beauty.
У квітні стартував проєкт «Надай друге життя упаковкам Garnier» – у магазинах Watsons встановлені бокси для збирання порожніх ємностей від продукції Garnier. За кожну пляшечку Garnier клієнт отримує купон на знижку в 15 грн на товари бренда Garnier у мережі Watsons.
На підтримку акції бренди створили шопери «Я W тренді. Врятуємо планету разом». Їх можна придбати окремо за 99,99 гривень або отримати за одну копійку – за умови придбання продукції Garnier на сумму від 249 гривень.

Номінант від Garnierдетокс-гель для вмивання Bio із екстрактом лемонграсу.

Щоб віддати свій голос за один із номінантів, необхідно зайти на офіційну сторінку премії hwb.com.ua, заповнити анкету та обрати лідерів. Проголосувати можна один раз у кожній із категорій.
Кожен, хто долучиться до голосування, отримує 10% знижки на всі товари-номінанти. Активність у соціальних мережах та участь в онлайн-розіграшах – можливість отримати додаткові призи та бали для здійснення покупок.