Твоя любов – твої правила. Uklon відсвяткував День кохання до себе

від | Лют 22, 2021 | PROMO, Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Український онлайн-сервіс перевезень Uklon другий рік поспіль відходить від банальних валентинок до Дня всіх закоханих. Минулого року святковою кампанією підтримав одинаків, а цьогоріч розширив ідею та оголосив 14 лютого Днем любові до себе. Обирати себе – ідея, якої варто дотримуватися не лише в День святого Валентина, а й у будь-який інший день будь-якого іншого місяця.

Разом із агентством IAMIDEA бренд створив серію іронічних відео, в яких героїня йде зі стосунків, які не приносять їй радості та просто обирає себе.

«Ми впевнені, щоби стати щасливим у стосунках, людина повинна сама встановлювати правила. Не боятися тиску суспільства або якихось стереотипів. Адже нерозумно заперечувати, що світ змінюється. Сформовані досвідом попередніх поколінь цикли, коли треба одружуватися, а коли народжувати, більше не працюють, – розповідають творці кампанії. – У кожного з нас є час, щоби зрозуміти себе, стати щасливими, знайти і вибрати свою людину. Або не вибрати».

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!