Самотність – це не проблема, а можливість. Нова кампанія Uklon

від | Лют 10, 2020 | PROMO

Український онлайн-сервіс перевезень Uklon презентував серію іронічних відео, які розповідають, чому бути самотнім іноді набагато краще. Кожна з обіграних ситуацій має нагадати, що самотність – це не проблема, а можливість сконцентруватися на власних бажаннях та пріоритетах.

“Згідно з прогнозом дослідницької компанії Euromonitor International, в найближчі 15 років кількість одинаків буде неухильно зростати в усіх країнах. До 2030 року людей, які все частіше обирають бути alone, стане на 120 млн більше. За останні 10 років “сінгли” дуже вплинули на ринок житла, моделі споживання, політику та економіку загалом. Вони більш незалежні, більш рішучі й мають більше часу на особистий та професійний розвиток. Тож сьогодні, якщо ти самотній – це зовсім не недолік”, – каже маркетинговий директор Uklon Вадим Іщенко.

Uklon також зробить зміни у дизайні інтерфейсу свого додатку до Дня закоханих, але в компанії наголошують, що цього року це скоріш нагадування про те, що у такому великому світі з купою можливостей та людей навколо не варто сумувати.

“Ми щиро прагнемо, щоб у це свято ніхто не почувався невдахою чи якимось “не таким”. Коли все навколо заполонили велетенські червоні серця та купідони “сінглам” варто пам’ятати, що в них є купа переваг й що щасливим або щасливою бути можна навіть наодинці з собою. А дарувати щастя не менш приємно, ніж отримувати. Саме про це наша кампанія цього року”, – пояснює артдиректорка Uklon Агата Градова.
Компанія обрала найпопулярніші та трохи стереотипні сюжети, хотіла, щоб ситуації були прості та зрозумілі кожному.
Цього року Uklon святкує свій ювілей – 10 років, але, незважаючи на цифру,  компанія “помолодшає”. Маркетингова команда анонсує не тільки оновлення візуальних комунікацій, але й нові проєкти та соціальні ініціативи. Й саме цього року сервіс переходить на нову архітектуру, що зробить його ще більш швидким та комфортним.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!