Самотність – це не проблема, а можливість. Нова кампанія Uklon

від | 10.02.2020 | PROMO

Час читання: ( Кількість слів: )

Український онлайн-сервіс перевезень Uklon презентував серію іронічних відео, які розповідають, чому бути самотнім іноді набагато краще. Кожна з обіграних ситуацій має нагадати, що самотність – це не проблема, а можливість сконцентруватися на власних бажаннях та пріоритетах.

“Згідно з прогнозом дослідницької компанії Euromonitor International, в найближчі 15 років кількість одинаків буде неухильно зростати в усіх країнах. До 2030 року людей, які все частіше обирають бути alone, стане на 120 млн більше. За останні 10 років “сінгли” дуже вплинули на ринок житла, моделі споживання, політику та економіку загалом. Вони більш незалежні, більш рішучі й мають більше часу на особистий та професійний розвиток. Тож сьогодні, якщо ти самотній – це зовсім не недолік”, – каже маркетинговий директор Uklon Вадим Іщенко.

Uklon також зробить зміни у дизайні інтерфейсу свого додатку до Дня закоханих, але в компанії наголошують, що цього року це скоріш нагадування про те, що у такому великому світі з купою можливостей та людей навколо не варто сумувати.

“Ми щиро прагнемо, щоб у це свято ніхто не почувався невдахою чи якимось “не таким”. Коли все навколо заполонили велетенські червоні серця та купідони “сінглам” варто пам’ятати, що в них є купа переваг й що щасливим або щасливою бути можна навіть наодинці з собою. А дарувати щастя не менш приємно, ніж отримувати. Саме про це наша кампанія цього року”, – пояснює артдиректорка Uklon Агата Градова.
Компанія обрала найпопулярніші та трохи стереотипні сюжети, хотіла, щоб ситуації були прості та зрозумілі кожному.
Цього року Uklon святкує свій ювілей – 10 років, але, незважаючи на цифру,  компанія “помолодшає”. Маркетингова команда анонсує не тільки оновлення візуальних комунікацій, але й нові проєкти та соціальні ініціативи. Й саме цього року сервіс переходить на нову архітектуру, що зробить його ще більш швидким та комфортним.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

«Ти, помножена на три»: стартує освітньо-менторська програма для жінок-лідерок

«Ти, помножена на три»: стартує освітньо-менторська програма для жінок-лідерок

У квітні 2022 року команда українського НГО Biasless провела опитування серед жінок, які вирішили залишитись в Україні під час війни. Завданням було з’ясувати кар’єрні перспективи та зрозуміти, як підтримати жінок, які,...

«Iндекс комфортної посадки»: Як обирати білизну онлайн і ніколи не помилятися

«Iндекс комфортної посадки»: Як обирати білизну онлайн і ніколи не помилятися

Часто жінки відмовляються від онлайн-купівлі бра, вважаючи, що без примірки не обійтися. І навіть із приміркою багато жінок усе життя носять неправильне і незручне бра. Український бренд білизни brabrabra доводить, що вибір...