У листопаді в медіапросторі з’явився новий український подкаст «Некрихкі дівчата». Це серія розмов про жіноче лідерство в ІТ. Мета проєкту — обговорити та спростувати стереотипи щодо кар’єри в ІТ за допомогою реальних історій-інтерв’ю, популяризувати просування дівчат та жінок у вітчизняній сфері інформаційних технологій.
Перші два епізоди подкасту — розмова засновниць про інструменти civic tech та власний досвід лідерства. Третій епізод  — інтерв’ю Надії Омельченко, підприємиці, віцепрезидентки компанії «ІТ-Інтегратор», викладачки бізнес-школи «MIM-Київ», із Оленою Сотник, ексголовою комітету з юридичних питань та прав людини у ПАРЄ. Олена була однією з небагатьох українських народних депутаток, які працювали постійними делегатками Асамблеї. Після роботи в парламенті гостя подкасту планує присвятити себе питанню правового захисту жінок від насильства, зокрема й побутового.
У випуску:

  • Чому ІТ-бізнес дозволяє хакнути олігархію?
  • Навіщо потрібна позитивна дискримінація?
  • Чому надихають жінки, які говорять про свої поразки?

«Пропоную розглянути гендерну політику на прикладі компанії, в якій працюю – «ІТ-Інтегратор». Наша компанія створює максимально сприятливі умови для гендерної рівності та розвитку жіночого лідерства в IT. Так ми реалізуємо соціальну відповідальність і водночас отримуємо можливість залучати висококваліфікованих фахівців. Компанія застосовує єдині стандарти в системі оцінювання кандидатів, незалежно від статі. Адже дослідження підтверджують, що чим меншою є різниця у співвідношенні чоловіків і жінок у компанії, тим більш творчо та успішно діє така команда», — наголосила Надія Омельченко.
Подкаст «Некрихкі дівчата» можна прослухати на SoundCloud та в Apple Podcasts.