П'ять серіалів, які ми будемо дивитися восени

від | Вер 1, 2020 | Серіали

Час читання: ( Кількість слів: )

Незважаючи на пандемію, новому серіальному сезону – бути. З усього різноманіття ми обрали п’ять серіалів, які ви захочете подивитися. Принаймні, хоч одну серію. Та зважте на те, що поки не всі дати нових серіалів відомі, можливо, три місяці осені принесуть нам ще щось цікаве.
«Вдалині», 4 вересня

Космічна драма з Гіларі Свенк у головній ролі. Дія серіалу розгортається або в найближчому майбутньому, або в певній альтернативній реальності. Міжнародна космічна компанія планує експедицію на Марс на три роки під керівництвом американської астронавтки Емми Грін. Певно, у команди буде безліч проблем, поки чоловік Емми та донька-підліток намагатимуться дати собі ради вдома.
«Ми ті, хто ми є», 14 вересня

Перший телевізійний проєкт Луки Гуаданьїно («Назви мене своїм іменем») – цього достатньо для того, щоб натиснути «плей». Це серіал про дорослішання двох підлітків на військовій базі в Італії. Восьмисерійний We Are Who We Are досліджує дружбу та перше кохання і знову повертає нас до переживань підліткового віку.
«Сестра Ретчед», 18 вересня

Новий серіал від Райан Мерфі («Політик», «Американська історія жахів»). Цього разу він взявся за приквел до роману Кена Кізі «Пролітаючи над гніздом зозулі». На нас чекає неймовірно естетичний психологічний хоррор про одну з найвідоміших лиходійок в історії кінематографа – медсестру Мілдред Ретчед. У головній ролі – Сара Полсон, окрім цього в серіалі з’являться Сінітія Ніксон та Шерон Стоун.
«Відіграти назад», 25 жовтня

Треба мати неабияку силу волі, щоби не порівняти цей серіал із «Маленька велика брехня». Принаймні, у них спільний шоураннер та книжкова основа – мінісеріал, знятий за романом Джин Ханфф Кореліц «Ти повинна була знати». Ніколь Кідман грає відому нью-йоркську психотерапевтку Грейс Сакс. Вона готується до презентації власної книжки, але цього важливого дня зникає її чоловік (Г’ю Грант).
«Непристойно багаті», 21 вересня

По-перше, це повернення Кім Кетролл на екрани, по-друге, наше осіннє гілті плежа. «Непристойно багаті», знятий за всіма канонами мильних опер, – це історія однієї сім’ї. Кім Кетролл грає Маргарет Монро, яка спочатку втрачає свого чоловіка, а потім стикається з потенційною втратою мільярдної імперії.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!