Автоцивілка – обов’язковий поліс для всіх автовласників в Україні, який може забезпечити не тільки захист, але і приємні бонуси. Розповідаємо, як саме.

Подбайте не тільки про своє авто, але й про здоров’я

До першого вересня кожного, хто купить страховий поліс «Автоцивілка» від ARX, застрахують за програмою страхування життя «Антивірус» у подарунок.
«Антивірус» – це поліс, що покриває ризик госпіталізації з пневмонією будь-якого типу (зокрема викликаної COVID-19), а також ризик смерті з будь-якої причини. Виплата за ризиком госпіталізації – 10% від страхової суми.
Термін подарункового поліса «Антивірус» становитиме три місяці від моменту дати укладення договору ОСАЦВ, страхова сума – 25 тисяч гривень. Оформлення поліса «Антивірус» відбувається автоматично під час купівлі «Автоцивілки».

Зручність купівлі

«Автоцивілку» можна придбати онлайн та одразу отримати подарунок. Розраховується вартість страхування авто в кілька кліків на сайті компанії. Оплатити й отримати поліс на e-mail можна за 5-7 хвилин.
Процес простий, а під час введення номера машини автоматично підтягується основна інформація, необхідна для оформлення поліса онлайн.
Окрім того, покупцеві одразу запропонують все опції ОСАГО, яких у компанії кілька, з можливістю вибрати додаткові покриття (звичайного поліса ОСАЦВ з низки причин часто буває недостатньо).
ARX, практично єдина в Україні, застосовує сегментований підхід у розрахунку страхового платежу за ОСАЦВ. Цей підхід враховує вік автомобіля, вік власника автомобіля та інші параметри, що дозволяє клієнтам отримувати індивідуальний підхід і справедливу ціну.