Сила жизни: Клип Suede из Чернобыля

від | Сер 18, 2018 | Без категорії

Британская группа Suede показала видео Life is Golden, которое снял в заброшенной Припяти режиссер Майк Кристи, ранее работавший с Suede в 1993 году.

«Речь идет не о трагедии катастрофы, произошедшей годы назад, речь о непреодолимой силе жизни, которая поглотила опустошенный город, оставленный людьми. Удивительно наблюдать, как разрывая бетон, все побеждают высокие золотые деревья», – говорит Кристи.

Трек входит а новый альбом The Blue Hour – восьмой по счету в карьере Suede. Группа Suede была сформирована в Лондоне в 1989 году. Вместе с Pulp, Blur и Oasis она считается одним из столпов брит-попа.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!
«Кожного дня, щойно я прокидаюся, беруся за телефон, дивлюся, що відбувається вдома в Дергачах». Історія Маргарити Попової з циклу «Внутрішня міграція»

«Кожного дня, щойно я прокидаюся, беруся за телефон, дивлюся, що відбувається вдома в Дергачах». Історія Маргарити Попової з циклу «Внутрішня міграція»

Онлайн-журнал «Люк» запускає проєкт «Внутрішня міграція», присвячений...