Основи видають «Місто» Підмогильного з сучасними ілюстраціями

від | Кві 30, 2017 | Дівчина говорить

Вже декілька років поспіль «Основи» видають класику української літератури в сучасному оформленні. Вже видано: «Тигролови» Івана Багряного, «Кайдашева сім’я» Івана Нечуй-Левицького, «Лісова пісня» Лесі Українки.

Нова книга в серії — «Місто» Валер’яна Підмогильного, перший український урбаністичний роман. Книжка вийде з провокативними з сучасними ілюстраціями. Художник Максим Павлюк створив не лише малюнки. Спеціально для проекту він розклеїв паперові стікери на Подолі. У виданні представлені фотографії тих ілюстрацій, що були розклеєні художником на вулицях Києва. Максим — учасник творчого об’єднання WE BAD, яке славиться перетворенням просторів на витвори мистецтва.

Головний герой твору Степан Радченко дістається Дніпром до Києва, куди він приїздить на навчання. Хлопець марить «завоюванням» столиці, як і інші молодь, яка тисячами ринула із села до міста у 20-х роках минулого століття.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!