Трейлер к книге «Второй пол» Симоны де Бовуар

від | Бер 13, 2017 | Дивитися, Дівчина говорить, Фемінізм

В издательстве Основы вышло переиздание книги Второй пол. Симона де Бовуар – писательница, “крестная мать феминизма”, философ и партнер величайшего мыслителя XX столетия Жан-Поля Сартра. Острая и хлесткая на язык Симона де Бовуар не щадила ни предшественников, ни современников, а ее книга Второй пол стала революционной для своего времени и остается одной из самых значительных и для современности.

Онлайн-издание Maincream.com вместе с режиссером Алесей Белецкой сняли трейлер к книге. Героини ролика – журналисты, поэтессы, продюсеры, фотографы, стилисты и режиссеры – прочли самые эпатажные и противоречивые цитаты из исследования. Все женщины, вне зависимости от профессии и мировоззрения, найдут себя в этом тексте.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!