POETS OF THE FALL стали хедлайнерами музыкального фестиваля «Файне місто»

від | Бер 13, 2017 | Слухати

Организаторы музыкального фестиваля «Файне місто», который пройдет 20-23 июля в Тернополе, объявили второго хедлайнера – Poets of the Fall.

Poets of the Fall – это англоязычная финская рок-группа, которая была создана в Хельсинки в 2003 году двумя друзьями: вокалистом Марко Сааресто и гитаристом Олли Тукиайненом. Позднее к группе присоединился клавишник и продюсер Маркус Каарлонен. Известность группе принесла песня «Late Goodbye», которую музыканты написали для видеоигры Max Payne 2. Именно эта композиция и вызвала интерес к Poets of the Fall во всем мире.

Poets of the Fall будут выступать на главной сцене музыкального фестиваля «Файне місто» 21 июля.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!
«Кожного дня, щойно я прокидаюся, беруся за телефон, дивлюся, що відбувається вдома в Дергачах». Історія Маргарити Попової з циклу «Внутрішня міграція»

«Кожного дня, щойно я прокидаюся, беруся за телефон, дивлюся, що відбувається вдома в Дергачах». Історія Маргарити Попової з циклу «Внутрішня міграція»

Онлайн-журнал «Люк» запускає проєкт «Внутрішня міграція», присвячений...