Зачем она это сделала: Smart Koala

від | 20.12.2016 | The Devochki PRO, Навіщо вона це зробила

Час читання: ( Кількість слів: )

Тереза Герушинська розповідає, як і навіщо разом із партнерами запустила інноваційну програму вивчення англійської мови для дітей Smart Koala Books.

Зачем она это сделала: Smart Koala

Засновники

Роботу над проектом розпочало п’ять людей – Богдан, Тереза, Ірина, Даша та Вадим. Троє з них досі продовжують працювати поза проектом: Богдан обіймає керівну посаду в міжнародній айті-компанії; Ірина – наша мама, з декрету й одразу в бізнес; Вадим – фрілансер, створює комп’ютерні ігри; Даша – фрілансер, дизайнер, і я – Тереза – працювала на посаді Business Developer у Voip-холдингу.

Кожен із засновників проекту – завзятий учасник усього інноваційного, якщо не творець. У різний час ми знайомилися під час запуску різних проектів. І от у 2016-му ми почали спільну роботу.

Перші кроки у кожного свої. Хтось писав книгу, хтось вивчав ринок, хтось продукував ідеї, хтось втілював їх технічно, хтось аналізував подібні рішення у світі.  Хоча, якщо оглянутися на цей рік та подивитися на нас – ми точно прийшли поневолити світ!

5

Ідея

У 2010 році я закінчила факультет іноземних мов та приїхала до Києва. «Де, як не у столиці знайти однодумців для нових проектів?» – думала я. У пошуках нових можливостей свого часу ми запустили сітку шкіл із вивчення іноземних мов, створювали додатки до телефонів, працювали над софтом для корпоративного навчання, створили платформу для розвитку творчості, вели безкоштовні уроки у соціальних мережах. Усе це приносило в життя багато фарб, задоволення та знайомств, але так і не окреслилось у місію.

Минулого року якраз у різдвяний час Богдан та я поїхали до Польщі на ярмарок. Богдан тоді активно брав участь у таких заходах, представляючи український продукт власного виробництва – зимовий одяг для дітей. Там ми побачили книгу, яка могла відтворювати звуки. Така не проста, але водночас така зрозуміла і цікава. Ми придбали її. Наступного дня Богдан сказав, що я можу зробити набагато краще і оживити свої книги. «Тобі ж під силу, ти ж Розумна Коала». Коалою мене називають друзі. І понеслося. Сьогодні ми уже заручені.

Наша місія – розвиток таланту кожної дитини завдяки адаптивній, інноваційній системі навчання. Щоб кожна дитина, незалежно від того, у якій області України вона живе, мала однаковий доступ до нових підходів у навчанні. Щоб англійська стала невід’ємною частиною життя змалечку. Щоб вивчення мов було повсякденним правилом, а не нагальною потребою вже у дорослому житті. Щоб діти не боялися проводити час за книгою і отримували справжню насолоду від читання.
2

Процес

Навчання відбуватиметься у стилі дерева пізнання. Кожна наступна книга – продовження попередньої. У нас буде п’ять напрямків: Koala читала, Koala малювала, Koala пізнавала, Koala співала, Koala вивчала. Деякі напрямки будуть розважального характеру (малювала, співала), інші предметного характеру (зоологія, географія, соціологія, історія, математика). Але через усі книги ми навчатимемо англійської. Тут без виключень.

Перша книга, що входить до стартового набору – Koala пізнавала «200 перших слів» – знайомить дитину з англійською мовою. Книга працює на емоційному рівні. Вона яскрава, повна ілюстрацій, ігор та звуків. У ній говорять всі персонажі і навіть природа. Розрахована на дітей від трьох років, але буде цікава і дітям до восьми років.

В озвучці першої книги взяли участь відомі українці, яким ідея нашого продукту дуже сподобалася – журналіст Ірена Карпа, акторка та телеведуча Тала Калатай, радіоведучий Кирил Капустін, фронтмен гурту «Тік» Віктор Бронюк. Усі вони батьки і всі хочуть кращих рішень у навчанні дітей.

3

Труднощі

Труднощів у стартапах вистачає:

– оформити ідею технічно – на досконалу роботу потрібен час та сотні годин перевірок;
– проходження всіх експертиз та стандартів якості продукту;
– ресурси, адже продукт Smart Koala – це не лише місяці роботи overtime, але й власні кошти;
– складні умови співробітництва з великими мережами дитячих товарів;
– робота над упізнаваністю бренду.

Коли створюєш із нуля, труднощі стукаються в двері щодня. Головне – не як ти реагуєш на труднощі, а як ти на них відповідаєш. Інколи ми брали паузу у пошуках правильної відповіді. Ми прийшли надовго. Тому все повинно буди зважено, обдумано, прораховано.
1

Розвиток

Нині 65% першої партії стартових наборів Smart Koala уже продано за попередніми замовленнями на нашому сайті. У 2017 році ми виходимо в офіційний продаж.

Такі звершення дали можливість вкладати кошти для роботи над другим та третім сезоном книг. Розпочати роботу над розширенням технічної частини книги. Роботи вистачає, і це класно! Такі передсвяткові клопоти до душі.

Британці роблять для британців, німці для німців, а ми українці творимо для українців. Прекрасне відчуття!

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

Жіночий бізнес у воєнний час: три історії з різних міст країни

Жіночий бізнес у воєнний час: три історії з різних міст країни

У К Р А Ї Н А Жіночий бізнес у воєнний час Три історії з різних міст країниЩорічно у першу неділю вересня відзначається день підприємця. Цього року особливо хочеться підтримати тих, хто займається бізнесом в Україні,...

«У нас не мають купувати зі співчуття». Як працює соціальний бренд білизни OHRA HOME

«У нас не мають купувати зі співчуття». Як працює соціальний бренд білизни OHRA HOME

Бренд OHRA HOME створює якісну постільну білизну, фото якої неможливо не лайкнути в інстаграмі. Його засновники - Юлія та Назарій Бігун, вони ж заснували БФ «Твоя Любов», із якого почався проєкт. OHRA HOME - це соціальне...