Microsoft Ukraine проведет конференцию Girls in IT

від | Кві 13, 2016 | The Devochki PRO

За последние три года процент женщин в IT-сфере вырос на 9%. Тем не менее, существует вопрос, как же построить успешную карьеру в этой высокооплачиваемой сфере.
69110b37-f1db-4896-ac25-87a6d62d50ce[1]
Microsoft Ukraine проведет конференцию Girls in IT для девушек, что  которые только планируют начать свою карьеру – для студенток 4-6 курсов технических  специальностей.
Мероприятие пройдет 18-го апреля, с 13.00 до 17.00, в офисе Microsoft (Бизнес-центр Евразия). Участия бесплатное, но по обязательной регистрации.
 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!