/

Асоціація жінок-юристок «ЮрФем» проводить опитування щодо ефективності реагування на випадки сексуального насильства в Україні

Почати
/
1 хв на читання

Сексуальне насильство є надзвичайно чутливою категорією справ, що вимагають відповідного підходу до їх розслідування і надання допомоги постраждалим особам.

Щоб виявити основні проблеми у реагуванні на випадки сексуального насильства в Україні, Асоціація жінок-юристок України «ЮрФем» вирішила провести опитування.

На основі отриманих результатів будуть сформовані конкретні рекомендації щодо надання якісної допомоги постраждалим, покращення захисту їхніх прав та роботи юридичної спільноти.

Долучитися до опитування можна за посиланням.

Асоціація жінок-юристок України «ЮрФем» об’єднує жіночу юридичну спільноту. А один із підрозділів організації — лінія правової допомоги «ЮрФем: підтримка» — надає безоплатну юридичну та психологічну допомогу потерпілим від сексуального насильства та різних видів гендерної дискримінації. Звернутись можна за номером 068-145-55-90, написавши у Viber чи Telegram або ж заповнивши заявку на сайті.

 

Фото: Karolina Grabowska: Pexels