Міноборони передасть у підрозділи нові зразки літньої жіночої військової форми, випробування триватиме до кінця травня

Почати
3 хв на читанння

У Міністерстві оборони України вирішили виготовити нову партію зразків літньої жіночої військової форми та передати їх у підрозділи.

Відповідне рішення ухвалили на спільній нараді Центрального управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ з представниками вітчизняних виробників та громадських організацій.

Під час обговорення результатів першого етапу випробування зразків жіночої форми учасники зустрічі запропонували внести конструктивні зміни до наявної моделі літнього польового костюма з урахуванням особливостей анатомії жіночої фігури. Також були продемонстровані чотири нових зразки літнього однострою.

У Міноборони очікують, що випробування нових зразків форми військовослужбовицями у підрозділах завершиться до кінця травня.

Окрім того, наразі у війську тривають дослідні випробування зразків жіночої білизни, наданих громадськими організаціями Forma two та «Смілива Україна». Якщо ці зразки отримають схвальні відгуки військовослужбовиць, Управління матзабезпечення до травня розробить відповідну технічну специфікацію Міноборони.

За словами очільника міністерства Олексія Резнікова, також триває робота і над забезпеченням захисниць бронежилетами з урахуванням антропологічних особливостей.

«Експериментальний зразок бронежилета для жінок вже розроблено, проведено низку робочих зустрічей із представниками потенційних виробників, які спроможні виготовляти бронежилети для захисниць. Після проведення технічної специфікації та успішних польових випробувань бронежилети будуть поставлені на забезпечення до Збройних сил України. Я сподіваюсь, вже скоро ми зможемо прозвітувати про позитивні результати», — сказав він.

 

Фото: Instagram Arm Women Now