Arm Women Now

забезпечення жінок-захисниць військовою формою

Arm Women Now — соціальна ініціатива, заснована депутаткою Київради Іриною Никорак. Мета проєкту — забезпечити захисниць України військовою формою: «Амуніція, комфортна та функціональна, — базова потреба кожного військового: чоловік це або жінка. В Україні передбачена і затверджена Статутом ЗСУ лише чоловіча форма (включно зі спідньою білизною). Жінки в українській армії не мають власної форми. Ми змінимо це назавжди». Arm Women Now просуває ідею боротьби з нерівним ставленням до військовослужбовиць з питань військової форми.

Як допомогає:

Проєкт прагне посприяти розвитку культури пошиття військового і тактичного одягу для захисниць. Зараз Arm Women Now на системній основі відшиває жіночу військову форму (розміри 42–54) згідно з чинними вимогами і стандартами якості. Надалі проєкт планує забезпечувати захисниць тактичною білизною.

Як підтримати організацію:

Підтримати ініціативу можна благодійним внеском на сайті фонду. Кошти будуть спрямовані на виробництво жіночої військової форми. Також для проєкту важлива інформаційна підтримка, допомога з логістикою й виробництвом.