«Землячки» запускає пошив жіночої військової форми під брендом ЗМLCHK

від | 30.10.2022 | Війна в Україні, Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

«Землячки» запускають бренд військової форми ЗМLCHK. Захисниці можуть отримувати форму безплатно, за запитом через інстаграм організації zemliachky.ukrainian front

«Військова форма — це засіб першої необхідності на фронті, адже ти не можеш бути ефективною у формі 52 розміру зі своїм 46. Теплу жіночу військову форму у нас запитує кожна захисниця з 3000+ закритих нами запитів. Ми розробили лекала з урахуванням особливостей жіночої фізіології. На осінь форма на флісі, на зиму буде ще тепліша»,- розповідає засновниця ГО «Землячки» Ксенія Драганюк

Лекала жіночої військової форми розробляла Ужгородська фабрика ПрАТ «Ужгородська швейна фабрика» разом з ГО «Землячки» та Харківською фабрикою «Lap», яка зараз займається пошиттям.

Важливою складовою процесу пошиття є те, що Харківська фабрика «Lap» змогла реорганізувати свій робочий цех, аби люди не втрачали робочі місця. Усі швачки наразі працюють у Харкові віддалено, але на якісному обладнанні фабрики, що допомагає зберегти високу якість пошитої продукції, та підтримує українське підприємництво.

Перша партія утепленої осінньої військової форми становить 300 комплектів. Зимові моделі знаходяться в розробці та відшиватимуться на початку листопада.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!

Новини

Дівчина говорить