«Жіночий ветеранський рух» проведе для українок безплатний тренінг «Власний швейний бізнес: як заробляти не виходячи з дому»

Почати
2 хв на читанння

Громадська організація «Жіночий ветеранський рух» проведе безплатний онлайн-тренінг «Власний швейний бізнес: як заробляти не виходячи з дому», що має допомогти жінкам підвищити власну економічну спроможність під час повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Взяти участь у тренінгу, що відбудеться 2 березня о 18.00 у ZOOM, можуть ветеранки, волонтерки та внутрішньо переміщені жінки.

Під час тренінгу учасниці отримають практичні поради, як створити власний швейний бізнес, щоб він став джерелом доходу. Це особливо стане у пригоді жінкам із населених пунктів з обмеженою пропозицією щодо працевлаштування або перекваліфікації.

У програмі:

  • Знайомство з поняттями підприємницької та бізнес-діяльності.
  • Як сформулювати ідею швейного підприємства в себе вдома.
  • Вчимося створювати бізнес-модель швейного підприємства та шукати клієнтів.
  • Базові навички, що необхідні для старту власного швейного цеху.
  • Пошук та залучення інвестицій: що треба знати на старті.

Для участі в тренінгу потрібно зареєструватися за посиланням. Після цього на вказані email та номер телефону (у месенджер, який буде прив’язаний до цього номера) надійде запрошення.

Також усі зареєстровані учасниці отримають посилання на запис тренінгу, щоб мати можливість його переглянути, якщо у день події не буде можливості долучитися онлайн.

Проведе онлайн-тренінг Юлія Кіріллова — ветеранка та підприємиця, членкиня правління ГО «Жіночий ветеранський рух» та координаторка соціального відділу організації, керувала школою соціального підприємництва для ветеранок ЖВР.

Тренінг організовує ГО «Жіночий ветеранський рух» в межах проєкту ООН Жінки «Трансформаційні підходи для досягнення ґендерної рівності в Україні» за підтримки Офісу віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та фінансування уряду Швеції.

 

Фото: Michael Burrows: Pexels