Франко-українська торгово-промислова палата запустила конкурс для підприємиць «Створено жінками»: переможниця отримає 100 тисяч гривень

від | 06.02.2023 | Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

В Україні стартував новий відбір премії для українських підприємиць «Створено жінками», переможниця конкурсу отримає 100 тисяч гривень на розвиток бізнесу та п’ятиденну подорож у Париж.

Організаторами премії є Франко-українська торгово-промислова палата (CCIFU), цього року відбудеться вже п’ятий поспіль конкурс.

Мета премії — підтримати жіноче підприємництво в Україні. Цьогорічний конкурс покликаний відзначити підприємиць, які продовжують працювати попри війну, спростувати упередження щодо жінок в бізнесі, посилити їхні можливості, а також надихнути не боятися розпочинати власну справу.

Для участі в конкурсі потрібно заповнити анкету на сайті та додати презентацію кандидатки та її проєкту, бізнес-план, відео про компанію та проєкт, а також реєстраційні документи. Подати заявку можна до 15 березня.

Після цього журі розглядатиме заявки у два етапи: на першому будуть відібрані 10 найкращих кандидаток, яких запросять на інтерв’ю з журі у червні. Церемонія нагородження відбудеться в липні.

Окрім грошей та поїздки переможниця отримає консультаційну підтримку і членство у Франко-українській торгово-промисловій палаті на 1 рік.

Кожна заявка буде оцінюватися за такими критеріями: оригінальність і мета бізнесу, стратегічне мислення та бізнес-план, якість презентації.

За останні 5 років участь у конкурсі «Створено жінками» взяли 347 підприємиць, які працюють у різноманітних галузях: медицина, виробництво харчів, іграшок, косметичних засобів, освітні та транспортні послуги тощо.

  • Раніше громадська організація «Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі» за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» провела дослідження «Портрет українських жінок-підприємиць», дані якого свідчать, що через війну бізнес в Україні постав перед великою кількістю викликів та перешкод, проте жінки-підприємиці позитивно оцінюють стан українського бізнесу — 55% продовжують діяльність попри погіршення ситуації в підприємництві, а 16% ще й відчувають позитивні перспективи.
  • Раніше DIVOCHE.MEDIA запустило проєкт «Підмога», який розповідає про фонди та громадські організації, що допомагають жінкам.
  • Також DIVOCHE.MEDIA розповідало історії трьох жінок із різних куточків України, які розвивають свої бізнеси всупереч всьому, навіть в окупації.

Фото: Tirachard Kumtanom: Pexels

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

alyona alyona випустила пісню про інклюзивну відбудову та доступність українських міст

alyona alyona випустила пісню про інклюзивну відбудову та доступність українських міст

В Україні запустили соціальну кампанію «Відбудуймо країну доступною для кожного», метою якої є інклюзивна відбудова українських міст та підтримка маломобільних груп населення. Ініціатором кампанії є неурядова організація...

Alina Pash випустила сингл про найвідомішу у світі гуцулку, яка могла співати три доби без перерви

Alina Pash випустила сингл про найвідомішу у світі гуцулку, яка могла співати три доби без перерви

Українська співачка Alina Pash випустила пісню та Lyric-відео, присвячені всесвітньо відомій гуцулці Марії Кречунєк, яку називали Чукутихою. Жінка заробляла на життя співами на святах. Подейкують, що Чукутиха знала так...