«Землячки»

підтримка жінок на фронті та в тилу

Ведуча та журналістка Ксенія Драганюк створила проєкт «Землячки», щоб розповідати світові про неймовірних українських жінок. Під час повномасштабного вторгнення він перетворився на волонтерський штаб, а згодом — на громадську організацію, яка допомагає українським воячкам.

Основний напрям діяльності організації — надання гуманітарної допомоги жінкам-військовим. Окрім цього, «Землячки» закривають індивідуальні запити жінок на фронті та допомагають із жіночою формою. Найближчим часом організація відкриє напрям із закупівлі амуніції.

Як отримати допомогу:  

Написати на сторінку організації в інстаграмі.

«Землячки» та Фонд імені Олексія Ставніцера запустили проєкт «Приміряй її берці», щоб забезпечувати жінок на фронті найнеобхіднішим.

Організації об’єднали зусилля для спільної мети – комфортне та безпечне виконання бойових задач захисницями України. Фонд Ставніцера шукав і знайшов супер легкі броньовані плити по 2.7 кг замість стандарних 4.1 кг, при тому ж ступені захисту. Організація «Землячки» знайшли постачальників зручної форми, взуття і амуніції для жінок.

Тепер вони можуть забезпечити жінок на фронті не лише легкими плитами, а ще й: легкими касками, зручним взуттям та формою відповідних розмірів, панамами та рукавицями, специфічними медичними препаратами, рюкзаками, аптечками, білизною та, обов’язково, пакунком «жіночої гуманітарки», що складається з 30 засобів гігієни.

Щоб отримати необхідні речі, необхідно заповнити форму. 

Як допомогти:

Стежити за поточними зборами у соціальних мережах або зробити пожертву на картку.