«Тільки нікому про це не кажи». У #книголаві виходить новий роман Ірени Карпи

від | 04.08.2022 | Фемкульт, Читати

Час читання: ( Кількість слів: )

Психологічний трилер Ірени Карпи «Тільки нікому про це не кажи» з’явиться у продажу на початку вересня.

Марґо, головна героїня – фотографка. Вона живе в розкішній квартирі в центрі Парижі. У неї є робота, розваги та багатий приятель, з яким вона відвідує всі можливі секс-вечірки. У Києві залишились двоє дорогих їй чоловіків – дід і таємничий С., який все ніяк не переїде до неї в Париж.

Та щось не дає їй спокою, якась невідома тривога закралася всередині, відчуття провини чи сорому? Марґо починає відвідувати психолога, щоб дізнатися, що її мучить і позбутися сексуальної залежності. У цей час вона натрапляє в інтернеті на історію про серію вбивств у Києві. Вбивця називає себе Месником, його жертви – ґвалтівники, розбещувачі неповнолітніх, корупціонери та інші негідники. Цю справу висвітлює журналіст Сонік і саме з його матеріалів вона дізнається нові подробиці. Чому її так зацікавила ця історія? І які таємниці минулого їй вдасться відгадати?

«Марґо самотньо у чужому місті – це все, що слід було знати С. про її запит. І хоч вона підозрювала, що розумашка С. все бачить глибше, справжньої причини йому не вгадати ні за що. Хоч би вдалося! Бо вся ж затія – задля нього. Щоби, коли він нарешті приїде, Марґо була нормальною дівчиною. В сенсі, моногамною. Тоді не доведеться пояснювати ні про Лорана, ні про поліаморію. Ну гаразд, Лорана можна й не приховувати – просто обійтися без подробиць. Штибу «позичив» квартиру їй, перспективній мисткині, час від часу запрошував вечеряти і знайомив із потрібними людьми. Подумаєш. Це вписується в рамки… мм… дружби. Якою Марґо запросто пожертвує – якщо С. так буде комфортніше. В уяві Марґо то вигравала лотерею, то підписувала контракт століття, і спокійнісінько винаймала помешкання з видом на Нотр Дам, де вони з С. житимуть міцною парою. І ви, Професоре, мені з цим допоможете!
Останнє Марґо пафосно каже вголос, дійшовши до потрібної адреси й запізно збагнувши, що навряд чи професор відчиняв би пацієнтам власноруч» – говорить Ірена Карпа.

«Тільки нікому про це не кажи» – роман про те, що зазвичай замовчують, намагаються забути, і бояться виносити на люди, про те, через що соромно зізнатися навіть собі.

«Я велика любителька хороших трилерів, #книголав видає таку літературу, але це перекладні видання. Мені хотілося, щоб це були трилери і від українських авторів. Навіть не так, я хотіла, щоб Ірена Карпа написала щось для нас у такому жанрі. Ми поділилися з нею цією ідеєю і ось книжка вже в друці. Це дуже захоплива історія. По-перше, ви ніколи не вгадаєте, хто вбивця не дочитавши книжку до кінця. Водночас Ірена ставить важливі соціальні питання, зокрема, про те, чому не треба мовчати, коли тебе хтось скривдив. І як бонус – багато красивого Парижа». – Світлана Павелецька, співзасновниця видавництва #книголав.

 

 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!

Новини

Дівчина говорить