Ганна Маляр спростувала російські фейки про мобілізацію та заборону на виїзд для жінок

від | Лип 5, 2022 | Війна в Україні, Новини

З 1 жовтня 2022 року в Україні має запрацювати процедура взяття жінок на військовий облік. Це стосується жінок, чиї спеціальності або професії споріднені з відповідними військово-обліковими спеціальностями та визначені в наказі Міноборони України.

В останній тиждень у медіа посилилася увага до цього наказу, зокрема заговорили про заборону виїзду для жінок.

«У російському медіапросторі вкотре запустили фейк про мобілізацію жінок в Україні. Цей фейк підхопили в нас, – пояснює заступниця міністра оборони Ганна Маляр. – Так, це тема, яка дасть багато переглядів, але не треба на цьому спекулювати під час війни».
За словами Ганни Маляр, з 24 лютого жодної жінки примусово в нас не мобілізували, як власне і до того – з 2014 року і станом на зараз в ЗСУ немає потреби у примусовій мобілізації жінок.
«Жодних обмежень, пов’язаних з мобілізацією, для перетину кордону щодо жінок немає і станом на зараз такі обмеження не плануються», – додала вона.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!