Ганна Маляр спростувала російські фейки про мобілізацію та заборону на виїзд для жінок

від | 05.07.2022 | Війна в Україні, Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

З 1 жовтня 2022 року в Україні має запрацювати процедура взяття жінок на військовий облік. Це стосується жінок, чиї спеціальності або професії споріднені з відповідними військово-обліковими спеціальностями та визначені в наказі Міноборони України.

В останній тиждень у медіа посилилася увага до цього наказу, зокрема заговорили про заборону виїзду для жінок.

«У російському медіапросторі вкотре запустили фейк про мобілізацію жінок в Україні. Цей фейк підхопили в нас, – пояснює заступниця міністра оборони Ганна Маляр. – Так, це тема, яка дасть багато переглядів, але не треба на цьому спекулювати під час війни».
За словами Ганни Маляр, з 24 лютого жодної жінки примусово в нас не мобілізували, як власне і до того – з 2014 року і станом на зараз в ЗСУ немає потреби у примусовій мобілізації жінок.
«Жодних обмежень, пов’язаних з мобілізацією, для перетину кордону щодо жінок немає і станом на зараз такі обмеження не плануються», – додала вона.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

У Великій Британії започатковують нову щорічну премію для жіночого нонфікшну

У Великій Британії започатковують нову щорічну премію для жіночого нонфікшну

Британська благодійна організація The Women's Prize Trust, яка бореться за справедливість для жінок у світі книжок та присуджує премію письменницям за художню літературу, збирається запустити нову щорічну книжкову нагороду...

Музей Metropolitan прибрав згадку про росію у підписах до робіт Едгара Деги та Архипа Куїнджі

Музей Metropolitan прибрав згадку про росію у підписах до робіт Едгара Деги та Архипа Куїнджі

Нью-йоркський музей мистецтва Metropolitan змінив назву відомої роботи французького художника Едгара Дега, присвячену танцівницям в українському народному вбранні, яка раніше називалася Russian dancers. Про це повідомила на...