Депутатка Ірина Никорак планує запустити виробництво військової форми для жінок

від | Чер 30, 2022 | Війна в Україні, Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Депутатка Київської міської ради Ірина Никорак планує запустити виробництво військової форми для жінок у рамках свого проєкту «Arm Women Now».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Никорак Ірина (@inykorak)


«Наразі в лавах ЗСУ служать понад 50 тисяч жінок, з яких 3,5 тисячі, – старші офіцери. На передовій або в тилу, парамедики, танкістки, аеророзвідниці, артилеристки, командирки роти або взводу – кожна з цих жінок виконує свій військовий обов’язок на рівних засадах з чоловіками. Проте всім жінкам-військовим видають чоловічу форму», – говорить Ірина Никорак.

Депутатка додала, що вже розробили лекала, враховуючи найкращий міжнародний досвід. Гроші на пошиття зараз збирають на благодійному аукціоні.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!