Born in Ukraine. Нова колекція L’eskizzo

від | Чер 15, 2022 | FITTING ROOM, Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Український бренд L’eskizzo презентував літню колекцію Born in Ukraine. Попри важкий час, L’eskizzo продовжують працювати та йти обраним шляхом, фокусуючись на створенні костюмів.

Літня колекція виконана з легких натуральних тканин. Основою став чистий льон, льон в поєднанні з шовком, а також район або, як його ще називають, віскозний шовк.

Головний фокус літньої капсули — блакитний та жовтий лляні костюми та кроп-топи з жовто-блакитними бретелями. Створюючи ці речі, команда прагнула висловити свою любов до батьківщини та показати всьому світові, що Україна насправді — сильна, вільна, красива та незалежна.

«Робота над цією колекцією для нас була нелегкою. Наша команда була розкидана по різних містах і країнах, але мови про те, щоб зупинити діяльність бренду, в нас не було. Весь прибуток від продажу блакитного та жовтого лляних костюмів ми передамо до «Фонд Маша», який зосереджується на гуманітарній допомозі жінкам, дітям, людям похилого віку та людям з інвалідністю усіх вікових категорій», — розповідає засновниця бренду Світлана Філюк.

Серед головних відтінків літа 2022 також яскраві рожевий та синій і нейтральні молочний та білий. Традиційні костюми L’eskizzo пропонують доповнювати топами та вкороченою сорочкою.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!