Понад тисяча жінок в ЗСУ стали командирками

від | Чер 11, 2022 | Новини, Війна в Україні

Час читання: ( Кількість слів: )

Олена Зеленська розповіла, що в лавах Збройних сил України уже понад тисяча жінок стали командирками. Загалом у ЗСУ служать 37 тисяч жінок, – пише «Громадське».

Зеленська наголосила, що жінки в Україні сьогодні борються на всіх фронтах і «їх не можна назвати пасивними жертвами». «Більшість наших медиків — жінки. 50% наших підприємців — жінки, і вони працюють, щоб підтримувати економіку», — сказала перша леді.

«Я не можу говорити про війну мовою статистики й цифр. За ними втрачаються долі. У нас уже є справжні символи нашої війни. Це Оксана, медсестра з Лисичанська. Вона продовжувала ходити на роботу й допомагати хворим аж до того моменту, поки сама не залишилася без ніг, потрапивши на ворожу міну. Оксана – символ жаги до життя й непереборної сили любові. Ліза Чернишенко з Попасної. Їй усього 15. Вона з вогнепальними пораненнями сіла за кермо й вивезла в безпечне місце чотирьох поранених! Ліза – символ нашої безстрашної молоді. Тетяна Близняк, яка годує донечку в київському метро, що перетворилося на бомбосховище. Це фото назвали «Українська мадонна». Тетяна – символ нашого материнства. І таких прикладів – безліч», – сказала Олена Зеленська під час онлайн виступу на міжнародній конференції «Жінки у конфліктах», що відбулася в Брюсселі.

Одна зі співорганізаторок коніеренції – лауреатка Нобелівської премії миру, правозахисниця Надія Мурад, яка пройшла крізь рабство й тортури, але не зламалася.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!