Українські акторки та актори у відеопроєкті «Тут немає байдужих»

від | Чер 9, 2022 | Фемкульт, Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Актори, музиканти, громадські діячі читають українських та світових класиків й сучасників. Проєкт «Тут немає байдужих» реалізується у партнерстві із Національною спілкою театральних діячів України.

 

«Ми поставили перед собою питання, як культура може допомогти народу під час війни? І якщо культура не терапія, не маркер національної ідентичності, не рефлексія на те, що відбувається навколо, не формує вектори розвитку, то чи потрібна вона», – говорить автор харківський режисер Тимофій Бінюков.

 

«Ми впевнені, що українська культура – це потужна сила. Це частина культури світової і меншовартість – то не наш шлях. Тут кожен робить, що може, і навіть трішечки більше. Заради перемоги, заради справедливості, заради майбутнього», – продовжують організатори.

 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!