Українські акторки та актори у відеопроєкті «Тут немає байдужих»

від | 09.06.2022 | Фемкульт, Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Актори, музиканти, громадські діячі читають українських та світових класиків й сучасників. Проєкт «Тут немає байдужих» реалізується у партнерстві із Національною спілкою театральних діячів України.

 

«Ми поставили перед собою питання, як культура може допомогти народу під час війни? І якщо культура не терапія, не маркер національної ідентичності, не рефлексія на те, що відбувається навколо, не формує вектори розвитку, то чи потрібна вона», – говорить автор харківський режисер Тимофій Бінюков.

 

«Ми впевнені, що українська культура – це потужна сила. Це частина культури світової і меншовартість – то не наш шлях. Тут кожен робить, що може, і навіть трішечки більше. Заради перемоги, заради справедливості, заради майбутнього», – продовжують організатори.

 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

У Великій Британії започатковують нову щорічну премію для жіночого нонфікшну

У Великій Британії започатковують нову щорічну премію для жіночого нонфікшну

Британська благодійна організація The Women's Prize Trust, яка бореться за справедливість для жінок у світі книжок та присуджує премію письменницям за художню літературу, збирається запустити нову щорічну книжкову нагороду...

Музей Metropolitan прибрав згадку про росію у підписах до робіт Едгара Деги та Архипа Куїнджі

Музей Metropolitan прибрав згадку про росію у підписах до робіт Едгара Деги та Архипа Куїнджі

Нью-йоркський музей мистецтва Metropolitan змінив назву відомої роботи французького художника Едгара Дега, присвячену танцівницям в українському народному вбранні, яка раніше називалася Russian dancers. Про це повідомила на...