«Жінки зі сталі». Дружини захисників Маріуполя створюють раду

від | 31.05.2022 | Війна в Україні, Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Дружини та рідні захисників Маріуполя створюють раду із захисту прав військовополонених «Жінки зі Сталі». Про це вони повідомили на брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«Сьогодні ми оголошуємо про створення Ради дружин і матерів захисників України «Жінки зі Сталі». Ця рада буде медіатором між рідними та владою, буде потужною публічною силою і променем світла у збереженні людських цінностей», – сказала дружина бійця полку «Азов» Наталка Зарицька.

За її словами, організація запускає свій телеграм-канал, оскільки наразі існує «величезна прогалина у комунікаціях».

Дружини, матері та сестри бійців закликали суспільство продовжувати боротьбу задля якнайшвидшого повернення додому всіх захисників.  «Вся ця евакуація — це не повернення додому. Наразі ми не знаємо, в яких умовах знаходяться наші бійці. Сподіваємось, що російська сторона дотримується Женевських конвенцій», — додала Сандра Кротевич, сестра начальника Штабу полку «Азов» Богдана Кротевича «Тавра».

Олена Чорнобай, дружина офіцера Донецького прикордонного загону, що також захищав Україну в Маріуполі, розповіла, що її чоловік отримав два осколкові поранення. Але попри відсутність належної медичної допомоги, в умовах відсутності води, їжі, під постійними ударами ворожої авіації та артилерії разом з прикордонниками та іншими підрозділами продовжував захищати місто.

«Вихід наших героїв з Азовсталі — це не кінець. Це лише початок нового етапу боротьби. Українські жінки не народжуються сталевими. Сталевими ми стаємо в очікуванні на наших захисників Батьківщини. Коли б’ємося з ними пліч-о-пліч, коли боремося за їхнє життя волю і свободу», — наголосила в кінці Наталія Зарицька.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!

Новини

Дівчина говорить