«Жінки зі сталі». Дружини захисників Маріуполя створюють раду

від | 31.05.2022 | Війна в Україні, Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Дружини та рідні захисників Маріуполя створюють раду із захисту прав військовополонених «Жінки зі Сталі». Про це вони повідомили на брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«Сьогодні ми оголошуємо про створення Ради дружин і матерів захисників України «Жінки зі Сталі». Ця рада буде медіатором між рідними та владою, буде потужною публічною силою і променем світла у збереженні людських цінностей», – сказала дружина бійця полку «Азов» Наталка Зарицька.

За її словами, організація запускає свій телеграм-канал, оскільки наразі існує «величезна прогалина у комунікаціях».

Дружини, матері та сестри бійців закликали суспільство продовжувати боротьбу задля якнайшвидшого повернення додому всіх захисників.  «Вся ця евакуація — це не повернення додому. Наразі ми не знаємо, в яких умовах знаходяться наші бійці. Сподіваємось, що російська сторона дотримується Женевських конвенцій», — додала Сандра Кротевич, сестра начальника Штабу полку «Азов» Богдана Кротевича «Тавра».

Олена Чорнобай, дружина офіцера Донецького прикордонного загону, що також захищав Україну в Маріуполі, розповіла, що її чоловік отримав два осколкові поранення. Але попри відсутність належної медичної допомоги, в умовах відсутності води, їжі, під постійними ударами ворожої авіації та артилерії разом з прикордонниками та іншими підрозділами продовжував захищати місто.

«Вихід наших героїв з Азовсталі — це не кінець. Це лише початок нового етапу боротьби. Українські жінки не народжуються сталевими. Сталевими ми стаємо в очікуванні на наших захисників Батьківщини. Коли б’ємося з ними пліч-о-пліч, коли боремося за їхнє життя волю і свободу», — наголосила в кінці Наталія Зарицька.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

alyona alyona випустила пісню про інклюзивну відбудову та доступність українських міст

alyona alyona випустила пісню про інклюзивну відбудову та доступність українських міст

В Україні запустили соціальну кампанію «Відбудуймо країну доступною для кожного», метою якої є інклюзивна відбудова українських міст та підтримка маломобільних груп населення. Ініціатором кампанії є неурядова організація...

Alina Pash випустила сингл про найвідомішу у світі гуцулку, яка могла співати три доби без перерви

Alina Pash випустила сингл про найвідомішу у світі гуцулку, яка могла співати три доби без перерви

Українська співачка Alina Pash випустила пісню та Lyric-відео, присвячені всесвітньо відомій гуцулці Марії Кречунєк, яку називали Чукутихою. Жінка заробляла на життя співами на святах. Подейкують, що Чукутиха знала так...