Психологія війни. Мінікурс для журналістів та журналісток

від | Кві 18, 2022 | Війна в Україні, Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Media Development Foundation спільно з українсько-швейцарським проєктом «Психічне здоров’я для України» запускає мінікурс «Психологія війни. Як журналістам працювати з чутливими темами».

У межах курсу відбудеться чотири вебінари з психологами практиками й психотерапевтами. Вони розкажуть, як журналістам вберегти власне психічне здоров’я, працюючи з чутливими темами, а також як правильно говорити з постраждалими від сексуального насильства, полоненими та дітьми, які пережили воєнні дії.

Розклад вебінарів:

«Війна, журналістика та психічне здоров’я» — 18 квітня, 17:00-18:15
Спікерка — Валерія Палій, кандидатка психологічних наук, президентка Національної психологічної асоціації,  спеціалістка практик.

«Як журналістам говорити з полоненими» — 21 квітня, 10:00-12:00
Спікери — Володимир Петухов і Олена Сек, з полоненими працюють із 2017 року, супроводжували майже всі обміни, які були. Зараз працюють у групі фахівців з реінтеграції та постізоляційного супроводу ГШ ЗСУ.

«Як журналістам говорити з постраждалими від сексуального насильства» — 21 квітня, 13:00-14:00
Спікерка — Віталіна Устенко, психологиня, психотерапевтка, модераторка робочої групи НПА «Психологічна підтримка вагітних молодих мам та жінок, які потерпають від домашнього насильства», голова ГО «Психологи без кордонів».

«Як журналістам говорити з дітьми, які пережили воєнні дії» — 23 квітня, 11:00-12:00
Спікерка — Наталія Пашко, психологиня, експертка-консультантка, фахівчиня по роботі з дітьми, які зазнали насильства та втрати.

Модераторка дискусій — Маргарита Тулуп.

Участь безкоштовна, але попередньо потрібно заповнити форму. 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!