/

Психологія війни. Мінікурс для журналістів та журналісток

Почати
/
1 хв на читання

Media Development Foundation спільно з українсько-швейцарським проєктом «Психічне здоров’я для України» запускає мінікурс «Психологія війни. Як журналістам працювати з чутливими темами».

У межах курсу відбудеться чотири вебінари з психологами практиками й психотерапевтами. Вони розкажуть, як журналістам вберегти власне психічне здоров’я, працюючи з чутливими темами, а також як правильно говорити з постраждалими від сексуального насильства, полоненими та дітьми, які пережили воєнні дії.

Розклад вебінарів:

«Війна, журналістика та психічне здоров’я» — 18 квітня, 17:00-18:15
Спікерка — Валерія Палій, кандидатка психологічних наук, президентка Національної психологічної асоціації,  спеціалістка практик.

«Як журналістам говорити з полоненими» — 21 квітня, 10:00-12:00
Спікери — Володимир Петухов і Олена Сек, з полоненими працюють із 2017 року, супроводжували майже всі обміни, які були. Зараз працюють у групі фахівців з реінтеграції та постізоляційного супроводу ГШ ЗСУ.

«Як журналістам говорити з постраждалими від сексуального насильства» — 21 квітня, 13:00-14:00
Спікерка — Віталіна Устенко, психологиня, психотерапевтка, модераторка робочої групи НПА «Психологічна підтримка вагітних молодих мам та жінок, які потерпають від домашнього насильства», голова ГО «Психологи без кордонів».

«Як журналістам говорити з дітьми, які пережили воєнні дії» — 23 квітня, 11:00-12:00
Спікерка — Наталія Пашко, психологиня, експертка-консультантка, фахівчиня по роботі з дітьми, які зазнали насильства та втрати.

Модераторка дискусій — Маргарита Тулуп.

Участь безкоштовна, але попередньо потрібно заповнити форму.