У Латвії спростили проведення аборту для українок, які постраждали від сексуального насильства

від | Кві 17, 2022 | Новини, Війна в Україні

Міністр охорони здоров’я Даніель Павлютс підписав для передачі в уряд поправки про права українських біженок на аборт, який оплачується державою, йдеться в заяві міністра в соціальних мережах.

Зміни у законі про підтримку цивільного населення України передбачають спрощення отримання оплаченої державою допомоги для постраждалих від сексуального насильства українських жінок під час війни.

Для переривання вагітності потерпілим від сексуального насильства під час війни українкам не знадобиться довідка поліції та консиліум.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!