/

PALIANYTSIA: Проєкт з підтримки українських брендів

Почати
/
1 хв на читання

В проєкті PALIANYTSIA зібрані бренди, які досі мають доступ до складу та можливість відправляти речі по Україні та за кордон. На сайті представлені як відомі бренди — наприклад, Ksenia Schnaider, які підкорили фешн-спільноту екологічним денімом, — так і нові імена.

Bibliotheque Nationale та Nebesite перекваліфікували свої ательє у пошив бронежилетів та інших потреб для захисників територіальної оборони; Siyai, SO та багато інших брендів відтепер передають частину доходів на гуманітарну допомогу. Кожен потребує фінансової підтримки.

«Наша мета — підтримати український бізнес в часи війни (і після)», — кажуть авторки проєкту Маша і Ліза.  До початку війни Маша працювала в будівельній компанії і зараз готується відбудовувати країну (в буквальному сенсі), а поки що — допомагає українському бізнесу вижити. Ліза — фешн-редакторка українського BURO.

«Ми вже показали всьому світу, які талановиті дизайнери живуть в нашій країні — український одяг носять Мей Маск, Белла Хадід та Ріанна. Зараз світу саме час підтримати український фешн-бізнес, а разом з тим і економіку України. Купуючи продукцію, ви допомагаєте людям зберегти робочі місця, а брендам — сплатити податки до державного бюджету», — каже команда проєкту.

Сайт працює як каталог, нові імена будуть поступово додаватись до списку.