PALIANYTSIA: Проєкт з підтримки українських брендів

від | Кві 13, 2022 | FITTING ROOM, Новини

В проєкті PALIANYTSIA зібрані бренди, які досі мають доступ до складу та можливість відправляти речі по Україні та за кордон. На сайті представлені як відомі бренди — наприклад, Ksenia Schnaider, які підкорили фешн-спільноту екологічним денімом, — так і нові імена.

Bibliotheque Nationale та Nebesite перекваліфікували свої ательє у пошив бронежилетів та інших потреб для захисників територіальної оборони; Siyai, SO та багато інших брендів відтепер передають частину доходів на гуманітарну допомогу. Кожен потребує фінансової підтримки.

«Наша мета — підтримати український бізнес в часи війни (і після)», — кажуть авторки проєкту Маша і Ліза.  До початку війни Маша працювала в будівельній компанії і зараз готується відбудовувати країну (в буквальному сенсі), а поки що — допомагає українському бізнесу вижити. Ліза — фешн-редакторка українського BURO.

«Ми вже показали всьому світу, які талановиті дизайнери живуть в нашій країні — український одяг носять Мей Маск, Белла Хадід та Ріанна. Зараз світу саме час підтримати український фешн-бізнес, а разом з тим і економіку України. Купуючи продукцію, ви допомагаєте людям зберегти робочі місця, а брендам — сплатити податки до державного бюджету», — каже команда проєкту.

Сайт працює як каталог, нові імена будуть поступово додаватись до списку.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!