Дитина не сама. Чат-бот, який допомагає дітям

від | Бер 11, 2022 | Новини, Війна в Україні

Час читання: ( Кількість слів: )

Офіс Президента України спільно з ЮНІСЕФ й Міністерством соціальної політики створили бот для допомоги дітям у складних ситуаціях воєнного часу @dytyna_ne_sama_bot. Про це на своїй сторінці написала уповноважена з прав дитини Дар‘я Герасимчук. 

За допомогою бота можна дізнатися, як тимчасово прихистити дитину у своїй сім‘ї, що робити, якщо дитина загубилася або ви знайшли дитину без супроводу дорослих.

«З чат ботом варто у першу чергу ознайомитись батькам, волонтерам та всім небайдужим громадянам, – пише Дар‘я Герасимчук. –  Через військові дії діти можуть опинитися далеко від батьків, або потрапляти у кризові ситуації. Наша спільна задача їм допомогти». 

 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!